Sagaidot 2012. gadu, peintbola parks Bušas izsaka priekpilnu pateicību aktīvās atpūtas piekritējiem, kas izvēlējušies izbaudīt aktīvas atpūtas priekus mūsu peintbola parkā. Raugoties uz 2011. gadu, peintbola parks Bušas izsaka pateicību sadarbības partneriem, kas atbalstījuši mūsu aktivitātes pasākumos, turnīros, jo sadarbības veicināšana tikai stiprina un uzlabo pasākuma kvalitāti un daudz straujāk veicina informācijas apmaiņu.

Peintbola parks savu darbību sāka 2008 .gada 25. maijā, kad laukuma izbūve un apkārtējā infrastruktūra teju, teju bija pabeigta, lai spētu apkalpot pirmos klientus. Šo 3 gadu laikā, mēs esam pilnveidojuši, cēluši, jaunradījuši ļoti svarīgas aktīvā atpūta parka sadaļas. Mēs esam sabūvējuši peintbola parkā jaunas šķēršļu joslas, jaunas konstrukcijas, tiesnešu pārejas un citu interesantus un svarīgus objektus, kas peintbola laukuma konstrukcijas kopskatu rada interesantu gan priekš spēles, gan vizuālā skatu punkta. Ir arī jaunas nojumes, pasākuma telts, uzlabota mājas lapa un pats svarīgākais ir iegādāts un atjaunots peintbola ekipējums un sākta kempinga celtniecība.

2012. gads Peintbola parkam Bušas būs svarīgs ar jaunu projekta realizēšanas posmu, jo parkā tiek radīta jauna kempinga vietiņa, kur pēc peintbola spēlēm un piesakoties arī atsevišķi būs iespējams izmantot gan naktsmājas, gan pirti, kā arī skaistu, sakoptu apkārtējo vidi. Projektu plānots nodod līdz 2012. gada jūnijam, kad vasaras aktīvā sezona ritēs pilnā sparā.

Raugoties jaunajā gadā, novēlam saticību, mīlestību un aktīvu dzīves veidu visa gada garumā 🙂

Peintbola parka Bušas administrācija. Jautājumi un atbildes info@busas.lv 🙂