Vecpuišu ballīte ar peintbolu

Vecpuišu uzdevumi

Ēdināšana un piknika vietas

Pirts. Naktsmītnes. Kubls.

Striptīzs

Brauciens ar zvejnieku

Atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem 🙂

Izklaides iespējas

Peintbola spēle vecpuišu ballītē būs īstā štelle! Ietērpsim vecpuisi mīkstajā kostīmā, sakrāsosim un palaidīsim pa trosi 🙂 Neiztikt arī bez komandu spēles. Piedāvājumā četri dažādi peintbola laukumi ar torņiem un mašīnām. Pieredzējuši instruktori spēs kvalitatīvi noorganizēt peintbola spēli. Pēc spēles lubiņu pirtiņa un naktsmītnes – viss vienuviet.

Laika gaitā izveidoti četri dažādi peintbola laukumi, kas atšķiras gan izmēros, gan no laukumā atrodamo un izvietojamo konstrukciju izskata. Piemēram viens laukums veidots no īstiem militāriem čemodāniem. Tūkstošiem militāro čemodānu sastiprināti dažāda veida mājiņu un citu šķēršļu veidolā.

Spēļu organizēšanai ne mazāk svarīga ir tā infrastruktūra ( nojumes, normālas tualetes, dušas, grilla un piknika vietas). Izveidota ērta apkārtējā teritorija, kur pēc spēlēm grupām ir iespēja pavadīt savu piknika laiku.

Īpaši veidoti peintbola uzdevumi vecpuišiem

 

Jautājumi par topošo sievu

Viens no mūsu vēsturiski veidotajiem uzdevumiem ir jautājumi par topošo sievu. Pirms vecpuišu ballītes dalībniekiem jānointervē topošā sieva un sagatavotie jautājumi ar atbildēm jānodod instruktoram pirms spēļu sākuma. Jautājumi ir par un ap topošo sievu ( acu krāsa, nākotnes plāni, mīļākā filma, krūšu izmērs utt.). Tad šie jautājumi tiek uzdoti vecpuisim. Pie atbilžu variantiem notiek šaušana. abos virzienos 🙂 Kurš, kad? To izstāstīs instruktors! Uzdevuma gaitu pilnībā kontrolē pats vecpuisis.

Atriebības spēle

Pēc vecpuišu uzdevumu izpildes, vecpuisim reizēm ir iespēja revanšēties pret saviem biedriem, izpilditot uzdevumu, kas vecpuisim noteikti patiks 🙂 Šo uzdevumu izpildi piedāvājam pēc situācijas.
Tikai vecpuisim ir iedoti divi peintbola marķieri un pārējiem vecpuišu dalībniekiem no ierobežotas teritorijas jātiek laukā ar iespējami mazākiem peintbola trāpījumiem.

Vecpuišu kostīmi

Vecpuišu ballītēm mums pieejami daudz un dažādi kostīmi. Pieejami kostīmi kā Alnis, Minions, briedis, Krokodils, Mērkāķis utt.
Katrai grupai ir tīrs kostīms, kostīmu izvēle noris pirms spēļu sākuma. Piedāvājam tajā brīdi piejeamo tīro kostīmu.

Vecpuiša nobrauciens pa trosi

40 metru trošu nobrauciens vecpuisim ! Mēs nolaidīsim vecpuisi “Miniona” kostīmā speciālā un drošā trošu braucienā 🙂 Tas viss ir iekļauts peintbola starta kompelekta cenā!!!

Dezinficēts un  pilnībā drošs ekipējums

Mēs izmantojam labāko un izturīgāko nomas ekipējumu, kas ražots Eiropā un ASV. Ekipējums regulāri tiek pārbaudīts un uzturēts labā tehniskā stāvoklī. Pirms katras sezonas atjaunojam peintbola masku klāstu un masku stikliņus. Līdz ar to, ka mums ir pieejami vairāk kā 300 peintbola kostīmi, spējam nodrošināt nepieciešamos izmērus un paspējam izmazgāt pēc katras peintbola spēles.

Drošs un sertificēts ekipējums

Automatizēta peintbola sistēma

Pielāgotas peintbola lodītes laikapstākļiem

Jaunie FT12 Tippman marķieri

Peintbola ekipējums līdz 100 personām

Peintbola kostīmi sākot no 140 - 220 cm

Nesvīstoši masku stikli

Pārbaudīts šaušanas ātrums

Pilns komplekts pasākumam vienuviet

Naktsmītnes

Pieejamas četras kotedžas, ar kopējo ietilpību līdz 30 personām. Pieejamas lielākas un mazākas mājiņas. Izmaksas atkarīgas no mājiņu ietilpības un personu skaita. Ietilpība no divām līdz 12 personām. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un ballīšu koncepcijas, iespējams izvēlēties ērtāko variantu. Sīkāka informācija kempinga sadaļā.

Piknika vieta

Pēc peintbola spēlēm piedāvājam bezmaksas piknika nojumes ar grilla piederumiem. Nojumes ir dažāda izmēra ar lielākiem vai mazākiem galdiem. Ja pēc vai peintbola spēles laikā plānojat izmantot piknika vietu, telefoniski rezervējiet, lai varam tieši Jums izvēlēties ērtāko nojumi. Nojumes pieejamas arī telšu zonā, kur iespējams pulcēties arī kompānijām līdz 100 personām.

Pirts

Pieejama arī slapjā pirtiņa un lielais karstais kubls ( 10 vietīgs). Pirts telpa izveidota no apses lubiņu skaidas, kas rada patīkamu smaržu pirtošanās procesā. Pirts izmantošanu var apvienot arī ar kublu. Kublu nepieciešams pieteikt vismaz vienu dienu iepriekš.

Lielais āra kubuls

Lielais karstais Bušu kubls, kurš ir 2 metri diametrā un 1,2 metri augstumā, ietilpība līdz pat 10 personām ( viss atkarīgs no miesības). Sezonas siltajā laikā varam sagatavot 6 stundu laikā, bet ziemas periodā pat līdz 10 stundām. Sagatavošanas process ir ilgāks, taču ietilpīgais kubls spēj labi noturēt ilgi siltumu bez kurināšanas. Baļļā vienmēr tiek pildīts svaigs, tīrs ūdens. Neizmantojam ķīmijas ūdens kvalitātes uzlabošanai. Pēc katras baļļas lietošanas mazgājam to un ar putekļu sūcēju savācam visus netīrumus.

Gatavo pats uz vietas vai pasūti maltīti! 

Piknika vietas ar aprīkotu grilu

Peintbola laukuma teritorijā pieejamas 6 piknika vietas, kur spēles laikā vai pēc spēles varat uzkavēties un uzcept līdzpaņemtās cepam lietas. Bez maksas piedāvājam nojumi un grillu ar grilla piederumiem (restes, iesmi). Pieejami lielāki un mazāki grilli. Pielāgojam pēc pasākuma rakstura.

Tuvākais veikals vien 500m attālumā

Netālu no mums (500 m) atrodas vietējais veikaliņš, kur iespējams iegādāties sev nepieciešamās piknika lietas vai gatavas uzkodas. Ja ir vēlme pēc lielākas izvēles, tad 5 min. brauciena attālumā ir Rimi, Top un Elvi veikali.

Pasūti siltos un aukstos ēdienus ar piegādi

Ja nevēlies gatavot vai braukt uz veikalu, tad Tev ir iespēja pasūtīt dažāda veida maltīti telefoniski. Iespējams pasūtīt silto un auksto uzkodu galdu, kā arī populārākos ātros ēdienus (picas, burgerus). Pieejama arī piegāde bez maksas, ja pasūtījuma summa sasniegusi noteiktu summu. Pasūtījumus un izmaksas precizējiet telefoniski.
Tel: 28386518 - Ilze.

Informācija par Saulkrastu peintbola parku

30 min. no Rīgas

Blakus Via Baltic šosejai

Tuvu jūrai

Līdz jūrai nepilni 2 km

Saulkrastu centrs 2,5 km

Pieejams sabiedriskais transports

Auto stāvvieta

Bezmaksas

Piknika un telšu vietas

Dušas un WC

Ērtas un mūsdienīgas

Veikals

Līdz veikalam 500m

Kotedžas

4 dažādas mājiņas

Pirts un karstais āra kubuls

2 metri diametrā, ietilpība līdz pat 10 personām

Wi-fi

Papildus piedāvājumi no sadarbības partneriem

Brauciens ar zvejnieku jūrā

Vairāk

Nonākot pie zvejnieka, zvejnieks ietērpj vecpuisi kostīmā un kopā dodas uz laivu, kur jau ir sagatavoti tīkli, kas vecpuisim ir jāizvelk pareizi ārā, kā arī jānoķer zivis. Kopā ar zvejnieku un vecpuisi var doties līdzi vēl pāris personas, ja ir vēlēšanās, bet pārējie pa to laiku pavada laiku jūras krastā. Kamēr vecpuiši gaida ir iespēja sagatavot vēl kādus pārbaudījumus vecpuisim, jo mēs tak esam pie Jūras ! :). Pasākums maksā 50 Euro. Laiki un nianses ir jāsarunā ar pašu zvejnieku. Tel: 29883000 – Edgars

Ūdens moču noma

Vairāk

Saulkrastos pieejama arī ūdens moču noma. Iespējams braukt pašam vai pasūtīt pūsli, kur Jūs kārtīgi izvizinās pa jūras viļņiem. Rezervācija priekšlaicīgi zvanot un piesakot vēlamo datumu un laiku. Nedēļas nogalēs ūdens mocis atrodas patstāvīgi uz vietas pludmalē- viss atkarīgs no laika apstākļiem.

Tel:29288437

https://www.facebook.com/UdensmocisSaulkrastos/

 

Lielisks striptīzs

Nataša – (Nummurs pie rezervācijas)

Velonoma

Vairāk

Saulkrastos ir unikāls velosipēdu muzejs, kur iespējams apskatīties pasaulē vienīgos velisopēda eksemplārus, kas kolekcionēti vairāk kā 50 gadus. Muzejā pieejama arī plāša velisopēdu noma, kā lieliem tā maziem. Velisopēdu noma jāpiesaka telefoniski, zvanot uz velisopēdu muzeju un tos piesakot:

Mājas lapa: https://www.velomuseum.lv/en_news.php

Vecpuišu KOMPLEKTS 10 Personām*

€ 390.00   

 • Peintbola starta komplekts 10 personām ar KASTI bumbām (2000 gb.)
 • Nakšņošana kotedžā 60 m2
 • Pirtošanās pirts mājā 55 m2
 • Vecpuišu ballītes speciālā nojume
 • Kempinga teritorija
 • Vecpuisim Miniona vai kāds cits mīkstais kostīms (mums ir dažādi)
 • 40 metru trošu nobrauciens no 5 metru augstā torņa
 • Jautājumu spēle par topošo sievu
 • Sakarīgs instruktors

*  Ja ir vairāk personas, par katru nākamo personu 15 eiro.

Peintbola starta komplektā ietilpst:

 

 • markeris Tippmann FT12 / 98 C (pneimatiska šautene),
 • gaisa atkārtota uzpilde – bezmaksas,
 • aizsarg maska,
 • kombinezons,
 • cimdi,
 • 100 bumbiņas ,
 • instruktāža,
 • spēles tiesnesis,
 • iespēja spēlēt mūsu laukumos līdz 2,5 stundām,
 • vairākas atpūtu nojumes,
 • visi nepieciešamie aksesuāri ēst gatavošanai, kā arī duša* (vasaras laikā ),
 • mūzika un laba atmosfēra pēc spēles garantēta,
 • iespēja uzkavēties atpūtu vietās pēc spēles (par laikam mutiski vienoties ar vadību).

*Duša pieejama tikai Saulkrastu peintbola parkā

Vai uzzini brīvos datumus sūtot ziņu

Papildus pakalpojumi:

Apstiprinājums (obligati aizpildāms lauks)

Citi apskates objekti Saulkrastos

Baltā Kāpa 2,6 km

Jūras parks 2,8 km

Meža parks 2,9 km

Velosipēdu muzejs 1,8 km

Saulrietu taka 2,5 km

Minhauzena muzejs 18 km

Vasaras kafejnīca "Costa del Sol" 2,9 km

Vasaras kafejnīca "Mare" 2,9 km

Kafejnīca "Bemberi" 2,4 km