KORPORATĪVAIS PASĀKUMS

Turnīri, Automatizēta spēļu sistēma, kempings, Ēdināšana, Plaša piknika zona, Pirts, Lielais kubls, Tuvu Rīgai.

Atpūta visiem! Pikniks, kempings aktivitātes

Mums ir vairāk kā 14 gadu pieredze pasākumu organizēšanā. Esam organizējuši Latvijas mēroga sporta turnīrus, čempionātus un peintbola stafetes. Šī pieredze ļauj mums noorganizēt tieši Jūsu kompānijai aizraujošu peintbola spēli.  Mūsu laukumu izvietojums ļauj apvienot vairākus laukumus vienlaicīgi. Peintbola turnīrus pielāgosim tieši Jūsu kolektīvam.

Pilns komplekts pasākumam vienuviet

Naktsmītnes

Pieejamas četras kotedžas, ar kopējo ietilpību līdz 30 personām. Pieejamas lielākas un mazākas mājiņas. Izmaksas atkarīgas no mājiņu ietilpības un personu skaita. Ietilpība no divām līdz 12 personām. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un ballīšu koncepcijas, iespējams izvēlēties ērtāko variantu. Sīkāka informācija kempinga sadaļā.

Piknika vieta

Pēc peintbola spēlēm piedāvājam bezmaksas piknika nojumes ar grilla piederumiem. Nojumes ir dažāda izmēra ar lielākiem vai mazākiem galdiem. Ja pēc vai peintbola spēles laikā plānojat izmantot piknika vietu, telefoniski rezervējiet, lai varam tieši Jums izvēlēties ērtāko nojumi. Nojumes pieejamas arī telšu zonā, kur iespējams pulcēties arī kompānijām līdz 100 personām.

Pirts

Pieejama arī slapjā pirtiņa un lielais karstais kubls ( 10 vietīgs). Pirts telpa izveidota no apses lubiņu skaidas, kas rada patīkamu smaržu pirtošanās procesā. Pirts izmantošanu var apvienot arī ar kublu. Kublu nepieciešams pieteikt vismaz vienu dienu iepriekš.

Lielais āra kubuls

Lielais karstais Bušu kubls, kurš ir 2 metri diametrā un 1,2 metri augstumā, ietilpība līdz pat 10 personām ( viss atkarīgs no miesības). Sezonas siltajā laikā varam sagatavot 6 stundu laikā, bet ziemas periodā pat līdz 10 stundām. Sagatavošanas process ir ilgāks, taču ietilpīgais kubls spēj labi noturēt ilgi siltumu bez kurināšanas. Baļļā vienmēr tiek pildīts svaigs, tīrs ūdens. Neizmantojam ķīmijas ūdens kvalitātes uzlabošanai. Pēc katras baļļas lietošanas mazgājam to un ar putekļu sūcēju savācam visus netīrumus.

Aktivākajamiem dalībniekiem peintbols

Četri dažādi peintbola laukumi

Čehovu laukums.
Mucu laukums.
Torņu laukums.
Namiņu laukums.

Katrs laukums un drošības zona atdalīta ar speciālu peintbola tīklu. 

Pielāgotas spēles un misijas

Lai visiem būtu interesanti un neviens nepaliktu novārtā. Instruktoru pienākums ir izvērtēt individuāli katru grupu un piedāvāt pēc iespējas interesantākas spēles. 

Turnīrus un saliedēšanas sacensības

Lielākām kompānijām organizējam turnīra tipa peintbola spēles. Veicam spēles tiesāšanas un punktu uzskaiti. Turnīra beigās apbalvojumi un medaļas.

Apvieno izklaidi ar sportu
Peintbols ir super aktīvs izklaides veids, kur spēles laikā bez uztraukuma un adrenalīna ir arī ātri jākustās, jāskrien un jāizvairās no trāpījumiem. Vidēji aktīvā peintbola spēlē tiek noskrieti ap 5 km. Šis apjoms daudziem varētu šķist patiešām milzīgs un neiespējams, taču interesanti pavadot laiku, pat netiek pamanīts kā tik daudz spējat pievarēt 🙂

Gatavo pats uz vietas vai pasūti maltīti! 

Piknika vietas ar aprīkotu grilu

Peintbola laukuma teritorijā pieejamas 6 piknika vietas, kur spēles laikā vai pēc spēles varat uzkavēties un uzcept līdzpaņemtās cepamlietas. Bez maksas piedāvājam nojumi un grillu ar grilla piederumiem (restes, iesmi). Pieejami lielāki un mazāki grilli. Pielāgojam pēc pasākuma rakstura.

Tuvākais veikals vien 500m attālumā

Netālu no mums (500 m) atrodas vietējais veikaliņš, kur iespējams iegādāties sev nepieciešamās piknika lietas vai gatavas uzkodas. Ja ir vēlme pēc lielākas izvēles, tad 5 min. brauciena attālumā ir Rimi, Top un Elvi veikali.

Pasūti siltos un aukstos ēdienus ar piegādi

Ja nevēlies gatavot vai braukt uz veikalu, tad Tev ir iespēja pasūtīt dažāda veida maltīti telefoniski. Iespējams pasūtīt silto un auksto uzkodu galdu, kā arī populārākos ātros ēdienus (picas, burgerus). Pieejama arī piegāde bez maksas, ja pasūtījuma summa sasniegusi noteiktu summu. Pasūtījumus un izmaksas precizējiet telefoniski.
Tel: 28386518 - Ilze.

Par peintbola ekipējumu

Mēs izmantojam labāko un izturīgāko nomas ekipējumu, kas ražots Eiropā un ASV. Ekipējumums regulāri tiek pārbaudīts un uzturēts labā tehniskā stāvoklī. Pirms katras sezonas atjaunojam peintbola masku klāstu un masku stikliņus. Līdz ar to, ka mums ir pieejami vairāk kā 300 peintbola kostīmi, spējam nodrošināt nepieciešamos izmērus un paspējam izmazgāt pēc katras peintbola spēles.

Drošs un sertificēts ekipējums

Automatizēta peintbola sistēma

Pielāgotas peintbola lodītes laikapstākļiem

Jaunie FT12 Tippman marķieri

Peintbola ekipējums līdz 100 personām

Peintbola kostīmi sākot no 140 - 220 cm

Nesvīstoši masku stikli

Pārbaudīts šaušanas ātrums

Informācija par Saulkrastu peintbola parku

Atpūtas parks «Bušas»

Tuvu jūrai

Līdz jūrai nepilni 2 km

Auto stāvvieta

Bezmaksas

Saulkrastu centrs 2,5 km

Pieejams sabiedriskais transports

30 min. no Rīgas

Blakus Via Baltic šosejai

Dušas un WC

Ērtas un mūsdienīgas

Veikals

Līdz veikalam 500 m

Wi-fi

Telšu vietas

Zvani 26785909 vai aizpildi pieteikuma formu!

Papildus pakalpojumi:

Apstiprinājums (obligati aizpildāms lauks)

Citi apskates objekti Saulkrastos

Baltā Kāpa 2,6 km

Jūras parks 2,8 km

Meža parks 2,9 km

Velosipēdu muzejs 1,8 km

Saulrietu taka 2,5 km

Minhauzena muzejs 18 km

Vasaras kafejnīca "Costa del Sol" 2,9 km

Vasaras kafejnīca "Mare" 2,9 km

Kafejnīca "Bemberi" 2,4 km