Peintbols bērnu ballītēm

Drošs ekipējums

Bezmaksas piknika zona ar nojumi

Speciālas bērnu peintbola lodītes

Atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem 🙂

Aktīva atpūta svaigā gaisā

Peintbola spēle ir ļoti interesanta izklaide, kas patiks ikvienam bērnam un tieši dzimšanas dienas svinības peintbola laukumā patiks visiem :). Mums ir vairāk kā 14 gadu pieredze pasākumu organizēšanā un sertificēts – drošs peintbola ekipējums, kas ir īpaši svarīgi organizējot peintbola spēles bērniem. Izmantojam bērnu peintbola lodītes, kas samazina trāpījuma jūtīgumu un zilumu iespējamību. Kamēr bērni kopā ar instruktoru labi pavada laiku, vecāki (ja nepiedalās peintbola spēlē kopā ar bērniem) izmanto iespēju un organizē pikniku kādā no mūsu nojumēm.
Ja plānojat uzrīkot peintbola spēli savām atvasēm kopā ar viņu draugiem, tad peintbola parks Bušas būs īstā izvēle. Piesakot peintbola spēli, mēs Jums izstāstīsim par peintbola spēļu gaitu, plānotajām izmaksām un piknika iespējām.

Pielāgots peintbola pasākums bērnu ballītēm

Četri dažādi peintbola laukumi

Čehovu laukums.
Mucu laukums.
Torņu laukums.
Namiņu laukums.

Katrs laukums un drošības zona atdalīta ar speciālu peintbola tīklu. 

Speciālas peintbola lodītes
Kad spēlē piedalās bērni, mēs automātiski izvērtējam piemērotākās peintbola lodītes, lai trāpījuma brīdī maksimāli tiek samazināta sāpīguma iespējamība. Bumbiņas varētu salīdzināt ar olu! Tā ir cieta, bet trausla. Trāpījuma brīdī bumbiņa viegli saplīst un samazina ziluma iespējamību. Protams tas neizslēdz pareizu sagatavošanos peintbola spēlei un pareiza apģērba lietošana.
Pielāgotas spēles un misijas
Īpaši bērnu peintbola spēlēs svarīgi, lai visiem bērniem būtu interesanti un neviens nepaliktu neizklaidēts. Tāpēc instruktoru pienākums ir izvērtēt individuāli katru grupu un piedāvāt pēc iespējas interesantākas spēles. Tiek izvērtēta pieredze ( vai bērni spēlē pirmo reizi vai atkārtoti), spēlētāju aktivitāte un vecums, kā arī tiek uzklausīti pašu spēlētāju ieteikumi. Atiecīgi tiek organizēti atbilstošas spēs un misijas.
Apvieno izklaidi ar sportu
Peintbols ir super aktīvs izklaides veids, kur spēles laikā bez uztraukuma un adrenalīna ir arī ātri jākustās, jāskrien un jāizvairās no trāpījumiem. Vidēji aktīvā peintbola spēlē tiek noskrieti ap 5 km. Šis apjoms daudziem varētu šķist patiešām milzīgs un neiespējams, taču interesanti pavadot laiku, pat netiek pamanīts kā tik daudz spējat pievarēt 🙂

Gatavo pats uz vietas vai pasūti maltīti! 

Piknika vietas ar aprīkotu grilu

Peintbola laukuma teritorijā pieejamas 6 piknika vietas, kur spēles laikā vai pēc spēles varat uzkavēties un uzcept līdzpaņemtās cepam lietas. Bez maksas piedāvājam nojumi un grillu ar grilla piederumiem (restes, iesmi). Pieejami lielāki un mazāki grilli. Pielāgojam pēc pasākuma rakstura.

Tuvākais veikals vien 500m attālumā

Netālu no mums (500 m) atrodas vietējais veikaliņš, kur iespējams iegādāties sev nepieciešamās piknika lietas vai gatavas uzkodas. Ja ir vēlme pēc lielākas izvēles, tad 5 min. brauciena attālumā ir Rimi, Top un Elvi veikali.

Pasūti siltos un aukstos ēdienus ar piegādi

Ja nevēlies gatavot vai braukt uz veikalu, tad Tev ir iespēja pasūtīt dažāda veida maltīti telefoniski. Iespējams pasūtīt silto un auksto uzkodu galdu, kā arī populārākos ātros ēdienus (picas, burgerus). Pieejama arī piegāde bez maksas, ja pasūtījuma summa sasniegusi noteiktu summu. Pasūtījumus un izmaksas precizējiet telefoniski.
Tel: 28386518 - Ilze.

Pilns komplekts pasākumiem vienuviet

No kāda vecuma var piedalīties peintbola spēlē un vai tas ir drošs:

Mēs iesakām piedalīties no 10 gadu vecuma. Šajā vecumā bērni spēj justies droši un saprast spēles noteikumus. Ļoti bieži kopā ar bērniem piedalās arī vecāki vai kāds no vecākiem, kas palīdz ātrāk izprast spēli un ātrāk iedrošina mazos spēlētājus. Ja bērni spēlē kopā ar pieaugušajiem, tad spēles vadītājs sadala godīgi spēlētājus. Bieži pat tiek izspēlēti scenāriji, kad liels bērnu daudzums spēlē pret vecākiem 🙂

Ko darīt vecākiem spēles laikā:

Vecākiem iesakām arī piedalīties kopā ar bērniem, bet ja tomēr ir vecāki, kas nevēlas, tad mūsu laukumā izveidota ērta drošības zona, kas atdalīta ar 4 m. augstu tīklu, kas ļauj droši vērot visas peintbola spēles, visos četros peintbola laukumos. Vecāki var fotografēt, atbalstīt. Paralēli spēlei Jums ir arī iespēja sagatavot bērniem uzkodas, uzcept desiņas un citus gardumus mūsu piknika, grilla vietās. Kamēr bērni izklaidējas, vecākiem sava mini ballīte :).
Vecākiem arī ir iespēja droši atstāt bērnus instruktoram un doties pastaigāties gar jūru, kas ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā.

Dezinficēts un  pilnībā drošs ekipējums

Mēs izmantojam labāko un izturīgāko nomas ekipējumu, kas ražots Eiropā un ASV. Ekipējums regulāri tiek pārbaudīts un uzturēts labā tehniskā stāvoklī. Pirms katras sezonas atjaunojam peintbola masku klāstu un masku stikliņus. Līdz ar to, ka mums ir pieejami vairāk kā 300 peintbola kostīmi, spējam nodrošināt nepieciešamos izmērus un paspējam izmazgāt pēc katras peintbola spēles.

Drošs un sertificēts ekipējums

Automatizēta peintbola sistēma

Pielāgotas peintbola lodītes laikapstākļiem

Jaunie FT12 Tippman marķieri

Peintbola ekipējums līdz 100 personām

Peintbola kostīmi sākot no 140 - 220 cm

Nesvīstoši masku stikli

Pārbaudīts šaušanas ātrums

Informācija par Saulkrastu peintbola parku

30 min. no Rīgas

Blakus Via Baltic šosejai

Tuvu jūrai

Līdz jūrai nepilni 2 km

Saulkrastu centrs 2,5 km

Pieejams sabiedriskais transports

Auto stāvvieta

Bezmaksas

Piknika un telšu vietas

Dušas un WC

Ērtas un mūsdienīgas

Veikals

Līdz veikalam 500m

Kotedžas

4 dažādas mājiņas

Pirts un karstais āra kubuls

2 metri diametrā, ietilpība līdz pat 10 personām

Wi-fi

Papildus piedāvājumi no sadarbības partneriem

Velonoma

Vairāk

Saulkrastos ir unikāls velosipēdu muzejs, kur iespējams apskatīties pasaulē vienīgos velisopēda eksemplārus, kas kolekcionēti vairāk kā 50 gadus. Muzejā pieejama arī plāša velisopēdu noma, kā lieliem tā maziem. Velisopēdu noma jāpiesaka telefoniski, zvanot uz velisopēdu muzeju un tos piesakot:

Mājas lapa: https://www.velomuseum.lv/en_news.php

Ūdens moču noma

Vairāk

Saulkrastos pieejama arī ūdens moču noma. Iespējams braukt pašam vai pasūtīt pūsli, kur Jūs kārtīgi izvizinās pa jūras viļņiem. Rezervācija priekšlaicīgi zvanot un piesakot vēlamo datumu un laiku. Nedēļas nogalēs ūdens mocis atrodas patstāvīgi uz vietas pludmalē- viss atkarīgs no laika apstākļiem.

Tel:29288437

https://www.facebook.com/UdensmocisSaulkrastos/

 

Peintbola starta komplektā ietilpst:

 

 • markeris Tippmann FT12 / 98 C (pneimatiska šautene),
 • gaisa atkārtota uzpilde – bezmaksas,
 • Četru peintbola laukuma noma uz 2,5 h,
 • aizsarg maska,
 • kombinezons,
 • cimdi,
 • 100 bumbiņas,
 • instruktāža,
 • Dušas ( pašiem savs dvielis un higiēnu lietas,
 • ģērbtuves,
 • spēles tiesnesis, 
 • Nojume ar grillu, grilla piederumi. Pieejama spēles laikā un 3 h pēc spēles,

*Izmantojot dušas higiēnu lietas, dvieļi netiek nodrošināti.

Peintbola starta komplektu cenas (cena katrai personai) Saulkrastos:

12 eiro     ( spēlētāji  15 un vairāk)
13 eiro   ( spēlētāji  8 – 14 ieskaitot )
 15  eiro  ( spēlētāji 6 līdz 7 )
 20 eiro   ( spēlētāji 2 līdz 5)        

*Dāvanu kartes, atlaides un akcijas piedāvājumi attiecas tikai peintbola parku Saulkrastos, kā arī atlaides nesummējās.

Kopējās izmaksas:

Katrs plāno budžetu, summu ar ko rēķināties. Vidējās izmaksas grupai svārstās no 15-20 euro par katru spēlētāju. Tā ir samaksa par ekipējumu, peintbola laukuma nomu, instruktora darbu, peintbola lodītēm un piknika vietām.
Peintbola laukumā var izmantot tikai mūsu izsniegtās peintbola lodītes.

Uzzini pieejamos laikus un rezervē

Citi apskates objekti Saulkrastos

Baltā Kāpa 2,6 km

Jūras parks 2,8 km

Meža parks 2,9 km

Velosipēdu muzejs 1,8 km

Saulrietu taka 2,5 km

Minhauzena muzejs 18 km

Vasaras kafejnīca "Costa del Sol" 2,9 km

Vasaras kafejnīca "Mare" 2,9 km

Kafejnīca "Bemberi" 2,4 km

Uzrīko Ballīti Saulkrastos