Vecmeitu ballīte

Reāls piedāvājums • Kempings • Ēdināšana • Lielais kubls • Pirts • Piknika vietas, Brauciens ar zvejnieku • Peintbols • Velosopēdu noma • Jūra 1,8 KM • Saulkrastu centrs 2,5 KM

Ballīte feinā namiņa! Maltīte, tuvu jūrai,  ērta lokācija

Atrodamies tuvu jūrai, veikaliem, Saulkrastu centram un netālu no Rīgas. Nodrošināsim aktīvu atpūtu, naktsmītnēm, pirtiņu un lielo karsto kublu. Mēs piedāvāsim ērtāko variantu tieši Jūsu ballītei neatkarīgi no dalībnieku skaita.

Ballītes var būt dažādas un pamatā ballīšu plāni tiek vērtēti pēc to dalībnieku skaita un topošās līgavas paradumiem. Vecmeitu ballītes sastāvs visbiežāk ir no 6-10 personām un dienas aktivitātes pielāgotas vecmeitu interesēm vai arī tieši pretēji – to ko vecmeita ikdienā nekad nav darījusi, kā pārsteigums topošajai līgavai. Pieprasītākais vecmeitu ballīšu laiks ir sezonas siltais gada laiks un viens no svarīgākajiem ballīšu punktiem ir atrast naktsmītni. Mūsu mājiņām aprīkotas 6-12 guļamvietām, ērtām terasēm un piknika vietām. Vakara gaitā jums ir iespēja gatavot uz vietas vai pasūtīt maltīti no mūsu sadarbības partneriem. Papildus naktsmītnei ir iespēja rezervēt pirts māju, lielo karsto kublu kā arī ekstrēmāku aktivitāti – peintbola spēli.

Mūsu atrašanās vieta būs ideāla Jūsu ballītei, jo izdevīgi saplānot ballītes dienas grafiku.

Pieprasītākie pakalpojumi vecmeitām:

Feinās naktsmītnes:

Vecmeitu ballītei visērtākās būtu Prēmium kotedža un Grand kotedža. Šīs mājiņas ērtas ar savu guļamzonu, jo iespējam izguldīt līdz 12 personām vienā mājiņā, kas samazinās Jūsu nakšņošanas izmaksas. Pieejama arī kotedža – līdz 6 personām. Visas mājiņas aprīkotas ar nepieciešamajām komunikācijām (virtuve, wc, duša, grilla zona utt.).

Pirts māja un lielais karstais kubls:

Papildus naktsmītnēm pieprasīta ir arī pirtiņa un lielais karstais kubls. Dāmām ļoti patīk liela silta vanna, kur var ietilpt pat līdz 10 personām. Baļļa uzstādīta meža ielokā uz paaugstinātas terases, kur var malkot šampi un ieskatīties zvaigžņotajās debesīs 🙂

Asumam peintbola spēle:

Ekstrēmam pārsteigumam rezervējiet peintbola spēli, ko topošā sieva nebūs iedomājusies :). Peintbola spēles gaitā izdosies uzņemt lieliskas bildes, kā piemiņu no īpašās dienas pasākuma. Bieži vecmeitas saģērbjas īpašos kostīmos (krāsaini svārki vai baltas kleitas). Pēc peintbola spēles viss apģērbs ir krāsains. Vecmeitu ballītēs, tā pat kā bērniem, izmantojam speciālas trauslas peintbola lodītes. Ar šīm peintbola lodītēm ir mazāka iespēja saņemt sāpīgu trāpījumu – bumbiņa ir tik trausla kā ola un trāpījuma brīdī tā momentāli sašķīst.

Gatavo pats uz vietas vai pasūti maltīti! 

Piknika vietas ar aprīkotu grilu

Peintbola laukuma teritorijā pieejamas 6 piknika vietas, kur spēles laikā vai pēc spēles varat uzkavēties un uzcept līdzpaņemtās cepam lietas. Bez maksas piedāvājam nojumi un grillu ar grilla piederumiem (restes, iesmi). Pieejami lielāki un mazāki grilli. Pielāgojam pēc pasākuma rakstura.

Tuvākais veikals vien 500m attālumā

Netālu no mums (500 m) atrodas vietējais veikaliņš, kur iespējams iegādāties sev nepieciešamās piknika lietas vai gatavas uzkodas. Ja ir vēlme pēc lielākas izvēles, tad 5 min. brauciena attālumā ir Rimi, Top un Elvi veikali.

Pasūti siltos un aukstos ēdienus ar piegādi

Ja nevēlies gatavot vai braukt uz veikalu, tad Tev ir iespēja pasūtīt dažāda veida maltīti telefoniski. Iespējams pasūtīt silto un auksto uzkodu galdu, kā arī populārākos ātros ēdienus (picas, burgerus). Pieejama arī piegāde bez maksas, ja pasūtījuma summa sasniegusi noteiktu summu. Pasūtījumus un izmaksas precizējiet telefoniski.
Tel: 28386518 - Ilze.

Peintbols asākām izjūtām

Mēs izmantojam labāko un izturīgāko nomas ekipējumu, kas ražots Eiropā un ASV. Ekipējumums regulāri tiek pārbaudīts un uzturēts labā tehniskā stāvoklī. Pirms katras sezonas atjaunojam peintbola masku klāstu un masku stikliņus. Līdz ar to, ka mums ir pieejami vairāk kā 300 peintbola kostīmi, spējam nodrošināt nepieciešamos izmērus un paspējam izmazgāt pēc katras peintbola spēles.

Drošs un sertificēts ekipējums

Automatizēta peintbola sistēma

Pielāgotas peintbola lodītes laikapstākļiem

Jaunie FT12 Tippman marķieri

Peintbola ekipējums līdz 100 personām

Nesvīstoši masku stikli

Pārbaudīts šaušanas ātrums

Peintbola kostīmi sākot no 140 - 220 cm

Informācija par Saulkrastu peintbola parku

30 min. no Rīgas

Blakus Via Baltic šosejai

Tuvu jūrai

Līdz jūrai nepilni 2 km

Saulkrastu centrs 2,5 km

Pieejams sabiedriskais transports

Auto stāvvieta

Bezmaksas

Piknika un telšu vietas

Dušas un WC

Ērtas un mūsdienīgas

Veikals

Līdz veikalam 500m

Kotedžas

4 dažādas mājiņas

Pirts un karstais āra kubuls

2 metri diametrā, ietilpība līdz pat 10 personām

Wi-fi

Papildus piedāvājumi no sadarbības partneriem

Brauciens ar zvejnieku jūrā vecmeitām

Vairāk

Dāmām ir iespēja rezervēt braucienu ar zvejnieka laivu, īstā zvejnieku apmetnē, kur zvejnieku rosība notiek arī ikdienā. Varbūt izklausās komerciāli, taču apmetne atrodas 30 metrus no jūras un pie koka būdiņas, kur žāvējas zivis aug arī vīnogas 🙂 Tas ir īsts cilvēku dzīves veids.

Nu lūk ! Jūs rezervējat datumu un laiku ( laivošana atceļās, ja ir stipri vējains laiks), Jūs ierodaties uz šo sarunāto laiku un zvejnieks Jūs jau gaida, pušķotā vai nepušķotā, ar vai bez rekvizītiem zvejnieka laivā. Pamata piedāvājums ir brauciens ar laivu aptuveni stundas garumā un pēc izvēles varam jau savlaicīgi ielikt Jūrā tīklu, kas vecmeitai būs jāizvelk no jūras. Ja vēlaties tīkla vilkšanu, tad pēc izvēles varam tīklā iepīt, piemēram, pudeli ar karti vai vēstījumu vai bijušo fotogrāfijas, viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Kopā ar vecmeitu var doties viena vai divas dalībnieces. Pārējās pa to laiku sagaida vecmeitu jūras krastā, kur iespējams sagatavot jaunu vai jau sagatavotu uzdevumu – pārbaudījumu topošajai līgavai 🙂 ( Bieži meitenes vienkārši atvēsinās ar līdzpaņemto šampīti un bildēs notiekošo 🙂 ).

Tel: 29883000 – Edgars

Ūdens moču noma

Vairāk

Saulkrastos pieejama arī ūdens moču noma. Iespējams braukt pašam vai pasūtīt pūsli, kur Jūs kārtīgi izvizinās pa jūras viļņiem. Rezervācija priekšlaicīgi zvanot un piesakot vēlamo datumu un laiku. Nedēļas nogalēs ūdens mocis atrodas patstāvīgi uz vietas pludmalē- viss atkarīgs no laika apstākļiem.

Tel:29288437

https://www.facebook.com/UdensmocisSaulkrastos/

 

Velonoma

Vairāk

Saulkrastos ir unikāls velosipēdu muzejs, kur iespējams apskatīties pasaulē vienīgos velisopēda eksemplārus, kas kolekcionēti vairāk kā 50 gadus. Muzejā pieejama arī plāša velisopēdu noma, kā lieliem tā maziem. Velisopēdu noma jāpiesaka telefoniski, zvanot uz velisopēdu muzeju un tos piesakot:

Mājas lapa: https://www.velomuseum.lv/en_news.php

Pilns KOMPLEKTS 10 Personām*

€ 340.00   

  • Nakšņošana grandkotedžā 60 m2
  • Pirtošanās lubiņu pirtiņā 55 m2
  • Vecmeitu ballītes zvejnieku nojume
  • Lielais karstais kubls (astoņvietīgs)
  • Ķerra ar malciņu ugunskuram
  • Kempinga teritorija

* Par katru nākamo personu 20 eiro papildus.

Sūtiet mums pieteikumu!

Papildus pakalpojumi:

Citi apskates objekti Saulkrastos

Baltā Kāpa 2,6 km

Jūras parks 2,8 km

Meža parks 2,9 km

Velosipēdu muzejs 1,8 km

Saulrietu taka 2,5 km

Minhauzena muzejs 18 km

Vasaras kafejnīca "Costa del Sol" 2,9 km

Vasaras kafejnīca "Mare" 2,9 km

Kafejnīca "Bemberi" 2,4 km