Vecpuišu ballīte kopā ar saviem labākajiem draugiem, visbiežāk ar bērnības cīņas biedriem ir kļuvusi populāra pirmskāzu sastāvdaļa, kas arī Latvijā pēdējos gados tiek rīkota ļoti aktīvi. Līdz ar to, ka pirmskāzu pāris stājas svarīga lēmuma priekšā un noteikti ar cerību, ka tas būs vienīgais un īstais, vecpuišu/vecmeitu ballītes organizēšana ir unikāls pasākums, kam jāpaliek atmiņā visiem tā dalībniekiem. Vecpuišu/meitu ballītes organizē laulātā pāra draugi/draudzenes, kas bijuši vai bijušas svarīgas, nozīmīgas dzīves sastāvdaļas topošajam pārim.

Šajā mazajā rakstiņā mēs vairāk vēlētos uzlikt akcentu tieši uz vecpuišu ballītes organizēšanu, jo mūsu piedāvāta aktīvā atpūta – peintbols pievilina vairāk vīrieša kārtas pārstāvjus, bet noteikti neizslēdz daiļo dzimumu, jo parasti puiši cenšas izprovocēt sievietes uz šādām aktivitātēm, metot “izaicinājuma sprunguli’ 🙂 Neskatoties uz piekritēju statistiku, katra ballīte, puišu vai meiteņu, ir jābūt aizraujošu, pārdrošu un emociju bagātu piedzīvojumu klāstam.Visbiežāk ballīšu vai uzdevumu virzienu plāno pēc precinieka dzīves, domu, darba gājiena. Vai arī tieši pretēji tā nodarbošanai.

Tieši tāpēc arī bieži tiek izvēlēta aktīva atpūta – peintbols, kas piešķir ekstrēmu, aizraujošu, aktīvu spēles garšu. Peintbola parks “Bušas” nodrošina aktīvu spēles daļu, katram vecpuišu ballītes dalībniekam ar speciāliem uzdevumiem, misijām un kostīmiem 🙂 Jums nevajadzēs domāt, kā, kur, kāpēc tas jādara, jo Jums spēli vadīs profesionāls, ar pieredzi bagāts spēles instruktors. Līdz ar to, ka peintbola parks “Bušas” specializējas vecpuišu ballītes vadīšanā, mēs noorganizēsim tiešām neaizmirstamu ballīti tieši Tev 🙂

Mēs piedāvājam:

  1. Aizraujošu peintbola spēli;
  2. Atbilstošu infrastruktūru arī pēc spēles;
  3. Maltīšu gatavošana, pasūtīšana;
  4. Pirts iespējas, naktsmājas;
  5. Piedāvājam Jūru, kas atrodas 2. min. braucienā;
  6. Dalīties savā pieredzē vecpuišu ballītes plāna izveidē.
  7. Kā arī bezmaksas peintbola starta komplektu vecpuisim, ja būsiet vismaz 10 dalībnieki vai 50% atlaidi, ja mazāk.

Sīkāku informāciju droši uzzināsiet, zvanot kontaktos norādītajos telefona Nr. Varat aplūkot arī mūsu bildes.