Bieži uzdotais jautājums vai peintbols pastāv ziemā, ir samērā aktuāls. Aktuāls ar to, ka tuvojoties šim gadalaikam, bieži tiek izteikta vēlējuma forma: “Kā būtu ziemā.” Par to interesējas daudzi aktīvās atpūtas piekritēji, jo skriešana, krāsu šaušana baltajās sniega kupenās liekas itin interesanta nodarbe, kas noteikti krasi atšķiras no sezonas peintbola. Ziemā peintbols tik tiešam tiek piekopts, bet ar daudz mazāku pieprasījumu. Tiešais ietekmes faktors ir laika apstākļi, kas samazina aktīvās atpūtas piekritēju doties izkustēties, jo būtībā peintbolu izmanto, kā labu laika pavadīšanas un atpūtas veidu, nevis kā nopietnu sportu. Šodien ir labs laiciņš, bet kāds būs nedēļas nogalē?? Tā ir situācija, kuru mēs nevaram kontrolēt un ietekmēt it sevišķi, kad sarunāta ir paliela draugu kompānija, kur katrs ceturtais ir izbrīvējis tieši šo nedēļas brīvdienu.

Ar laika apstākļiem ziemā ir sekojoša lieta, var būt slapjš, auksts, vējains vai spēcīgi piesnidzis. Vasarā var būt tikai mitrs vai lietains laiks. Gan lietainā laikā, gan zemā temperatūrā, peintbola ekipējums darbojās, ierobežojums ir līdz -15 grādiem. Principā peintbola ekipējums, kas tiek lietots zem -10 grādiem, var rasties tehniskas problēmas, kas savukārt ietekmē gan ieroča šaušanas precizitāti, gan kvalitāti, kā arī peintbola maska, kuras stikliņš tiek pakļauts, ar vien lielākam svīšanas procesam. Ņemot vērā šīs tehniskās nianses, katram, kas vēlas ziemā izbaudīt peintbolu, noteikti vajadzētu izmantot atbilstošu apģērbu. Apģērbs, kas būtu siltuma un mitruma izturīgs. Tas nenozīmē, ka mēs Jums nedosim peintbola ekipējumu, bet atgādinām, ka ziemā ar kamuflāžas kostīmu vien nepietiks un zem tā Jums jābūt siltam un ērtam apģērbam, tieši tā pat kā apaviem.

Tātad, ja esi gatavs ievērot un rēķināties ar šiem faktoriem un niansēm, tad vienīgais, kas atliek ir:

  • sagaidīt pirmo balto sniega kārtu;
  • pārbaudīt laika prognozes plānotajā datumā;
  • sazvanīties ar draugiem vai darba kolēģiem un vienoties par datumu;
  • Zvanīt mūs un rezervēt plānoto peintbola spēli;
  • sekot līdzi laika apstākļiem;
  • izbaudīt ziemas priekus 🙂

Tad atgādināsim Jums par spēles rezervēšanu:

Peintbola spēle ir jāpiesaka laicīgi, vismaz 3 dienas pirms plānotā datuma, lai peintbola parka administrācija būtu gatava uzņemt peintbola spēlētājus,kā arī sagatavoties paredzamiem un neparedzēamiem laika apstākļiem;

Esi gatavs dažādiem laika apstākļiem, bet nebaidies, jo peintbola parka administrācija profesionālās iemaņas liks Jums justies ērti neplānotos laika apstākļos;

Labs garastāvoklis un silta tēja noderēs. Tā pat kā labs apģērbs, padomā arī par siltu tēju!

Bet ja tomēr vēlme vēlas iekštelpas, tad noteikti varat apmeklēt mūsu peintbola laukumu Rīgas centrā, kas atrodas bijušās “Veldzes” rūpnīcas teritorijā un peintbola laukums sasniedz pat 3000 m2 lielu platību. Laukuma dažādība ir acīmredzama, atliek tikai izvēlēties 🙂 Sekojiet līdzi cenām, jo ir cenu atšķirības.

Peintbola parka administrācija novēl aktīvu un dzīvespriecīgu 2012. gadu.