Līdz ar ziemas negribīgo iestāšanos un tomēr sniega drīzu paradīšanos, peintbola parks “Bušas” nepārtrauc savu pakalpojuma piedāvājumu, jo lēnām pārceļamies uz ziemas peintbola laukumu – “Pazeme” , kur organizējam spēles elpu aizraujošās un vēsturiski saglabātās pazemes telpās pašā Rīgas centrā, kur pieejams gan sabiedriskais transports, gan ērta piekļuve ar savu privāto automašīnu. Tātad, ja vēlamies spēlēt iekštelpās, varam to noorganizēt, taču Saulkrastu peintbola parka laukums arī šobrīd ir atvērts. Vēl varam paspēt aktīvi atpūsties ārpus telpām, uzcept gaļu un ja vēlamies arī apmeklēt pirtiņu 🙂 Atgādinām, ka iestājoties sniegam, peintbolu ārpus telpām spēlēt ir visnotaļ aizraujoši – sniegs, kupenas un apsniguši ierakumu jumti 🙂Kā pieteikties spēlēm?

Peintbola spēļu rezervācija ir ar iepriekšēju pieteikšanos, rezervējot to savlaicīgi un piesakot gan spēles datumu, gan spēles laiku, veicot drošības naudas iemaksu 40 LvL apmērā uzņēmuma norādītajā kontā. Jautājumus un atbildes, kas saistīti ar peintbola spēli, ekipējumu un misijām, Jums izstāstīs telefoniski sazinoties ar organizatoriem.

Kā notiek peintbola spēles ?

Peintbola spēles tiek instruētas sertificēta instruktora vadībā, kas Jums izstāstīs visu par un ap peintbola ekipējumu, spēlēm un misijām, kā arī sekos, vadīs spēles gaitu. Jums nav jāsatraucas par “pirmās reizes piedalīšanos”, jo visu kādreiz darām pirmo reizi. Jums noteikti patiks 🙂

Kā pareizi jāģērbjas, jāsagatavojas piedaloties peintbola spēlē?

Kā jau lielāko daļu aktīvās atpūtas sporta veidos, nepieciešams brīvs, ērts apģērbs, ko varat uzvilkt jau mājās esot vai paņemt līdzi. Tas varētu būt sporta tērps un ērti apavi ko nebūtu žēl sasmērēt (apavi ir vienīgais, kas netiek izsniegt peintbola ekipējumā).  Līdzi noteikti varam paņemt siltu tēju, atspirdzinošu dzērienu, jo spēles intensitāte ir pietiekami spraiga un noslogota 🙂 Pārdošanā uz vietas netiek piedāvāti dzērieni un uzskodas, ņemam līdzi visu paši.

Vai ir vecuma ierobežojumi ?

Aktīvajā atpūtā – “peintbols”  nav noteiktu vecumu ierobežojumu, tieši tā pat kā tas ir slēpojot vai slīdot ar sniega dēli uz sniegotās kalna trases. Katram pašam, kā arī vecākiem ir jāsaprot paša un bērna spējas piedalīties peintbola spēlē, jo peintbols ir ekstrēms sporta veids, kas no spēlētāja prasa drošības noteikumu disciplīnu un tiesneša norādījumu ievērošanu. Praksē peintbolu spēlē no 6,7 gadiem, kas ir tas slieksnis, kad bērns spēj saprast un ieverot sporta drošības noteikumus. Pirms katras spēles visi spēlētāji tiek iepazīstināti ar drošības noteikumiem un katra spēlētāja pienākums ir tos ievērot. To varētu salīdzināt ar hokeja laukumu, kur atsevišķi skatītāji vēlētos noņemt borta aizsargstiklu, lai labāk vērotu spēli. Peintbola ir analoģiski noteikumi, ko jāievēro pašam spēlētājam. Turpinot tēmu par vecuma grupām un ierobežojumiem, tad vecuma slieksnis pilngadību sasniegušiem noteikts arī nav 🙂 Ja varam un gribam izkustēties, droši varam arī piedalīties 🙂 Ja man nav ar ko spēlēt ?

Situācija, ja gribi spēlēt, bet nav kompānijas ar ko, tad peintbola parks “Bušas”, no 25 nov. sāk organizēt kopējās peintbola spēles laukuma “Pazeme”. Spēles organizējam, ka kopējais spēlētāju skaits ir lielāks par 10 spēlētājiem. Dalības maksa kopējā peintbola spēlē ir atbilstoši 10 cilvēku grupai: 4 Ls par laukumu + 5 Ls par ekipējuma nomu.