Latvijas skolēnu peintbla turnirsKā jau katru gadu aprīļa sākumā tiek rīkots Latvijas čempis skolniekiem no 5 līdz 12 klasei ( 11-20 ) gadiem. Pēdējos divus gadus Latvijas čempis ir attīstījies un tiek organizēts trijos atlases posmos visā Latvijā, lai skolēniem būtu plašākas iespējas piedalītos šajā  turnīrā un izbaudīt īstu, sportisku peintbola vidi. Tie, kam patīk peintbols, komandas spēle, kā arī azartiska spēles gaisotne, tad šis turnīrs ir domāts tieši Jums. Noteikti nevajadzētu baidīties no pasākuma koncepcijas – “Latvijas Čempis”, jo turnīrā piedalās skolēni gan ar pieredzi, tā arī spēlē pirmo reizi un gūst optimālus rezultātus, galvenais ir komandas gars, vienotība un mērķtiecība.

Mazliet vairāk par pašu čempi. Turnīrs norisinās 3 atlases posmos, katrs posms tiek organizēts citā peintbola parkā un citā dislokācijā ( atrašanās vietā ) – Saulkrasti, Liepāja un Madlienas novads. Komanda, kas vēlas piedalītos turnīrā, piedalās vienā no posmiem, bet ja vēlas uzlabot savus rezultātus piedalās vairākos posmos, tas ir pēc brīvas izvēles. Galvenais nosacījums ir  piedalīties vismaz vienā no posmiem. Pēc atlases posma, ja esat iekļuvis trijniekā, Jums ir iespēja piedalīties arī finālā. Respektīvi piesakām komandu piecu spēlētāju sastāvā, iekļūstam trijniekā un braucam uz finālu. Sīkāka informācija,   pieteikuma anketa redzama zemāk.

Latvijas čempis tiek atklāts pie mums Saulkrastu peintbola parkā “Bušas” – 18. aprīlī. Lai pieteiktu dalību posmam, Jums ir jāatsūta pieteikuma anketa ( var arī brīvā formā sūtīt uz e-apstu un mēs to aizpildīsim) uz mūsu e-pastu info@busas.lv.

Gaidot turnīru, Jums ir jānokomplektē sava komanda piecu spēlētāju sastāvā ( iesakām arī kādu rezervistu, lai turnīra dienā nesanāk vilšanās ) un jāsūta mums ir pieteikum anketa. Droši varat sazināties ar mums ( 26785909 ), lai precizētu Jums interesējošu jautājumus.

Par turnīra izmaksām:

Dalības maksa turnīrā ir 90 euro apmērā no komandas. Līdz ar to, ka turnīrs tiek rīkots reizi gadā sadarbībā ar Latvijas peintbola federāciju, tad mēs ieteiktu griezties pie savas skolas administrācijas ar lūgumu atmaksāt dalību turnīrā, kā ārpus klases sporta aktivitāte. Dalības maksa jāsamaksā pirms turnīra, dažu izņēmumu kārtā to var veikt uz vietas reģistrācijas brīdī.

Dalības maksā ietilpst:

Viss nepieciešamais peintbola ekipējums, bumbiņas, dalība turnīrā, apkalpojošais personāls. Papildus bumbiņas turnīrā NAV jāpērk ! ! !

Bušas

 

Vēlot veiksmi, panākumus,

Peintbola parka “Bušas” administrācija.