Palicis mazliet vairāk par mēnesi līdz LSPT un šobrīd sākam reklāmas kampaņas interneta vidē, skolās, kā arī sadarbībā ar informatīvajiem atbalstītājiem cenšamies popularizēt šo aktīvās atpūtas pasākumu jauniešiem.

Atgādinām, ka lēmums par dalību skolēnu turnīrā ir jāpieņem laicīgi, lai komanda spētu ieplānot 14. aprīļa nedēļas nogali un paspētu iepazīties ar turnīra noteikumiem. Šajā rakstā mazliet precizēsim un atgādināsim nianses par turnīru. Turnīra koncepcija balstās uz taktiskā peintbola, kā arī uz sporta peintbola noteikumu bāzi (angļu versijā varat aplūkot šeit). Organizējot peintbola turnīrus un izanalizējot turnīra noteikumus, pielāgojām, vienkāršojām tā noteikumus, skatīt te: LSPT noteikumi 2012.

Turnīra svarīgākā informācija:

Pieteikuma veidlapa:Komandu pieteikuma veidlapa

Peintbola turnīra noteikumi: LSPT noteikumi 2012

Protokols: LSPT speles protokols

2011.g. LSPT Turnīra video un bildes.

Dalības maksa turnīrā – 30 Ls no komandas. Papildus bumbiņas ar 50 % atlaidi. 100 gb – 1.3 lvl  Reģistrēšanās maksa (6ls) jāsūta uz šo kontu.

Nokļūšana līdz peintbola laukumam ar sabiedrisko transportu, skatīt te:

Skatīt lielāku karti

 

Turnīra sadalījums pa apakšgrupām: Līdz 7 komandām – 1 apakšgrupa (ieskaitot); /44 spēles/ (4,2 h tīrais spēļu laiks.) No 8 – 12 – 2 apakšgrupas; 2 kom. Finalā / 26 – 60 spēles / (2,1-5,1 h, tīrais spēļu laiks.) No 13 – 17 – 3 apakšgrupas + 2 kom. Finālā; / 46 – 80 / (3,8 – 6,6 h, tīrais spēļu laiks. ) Par katru spēles/etapa uzvaru tiek piešķirti 5+5 p.

Svarīga informācija – Ja arī Tava skolas komanda vēlas pārstāvēt savu skolas godu LSPT, tad Tev laicīgi nepieciešams iepazīties ar šo informāciju un pieteikt savu komandu. Laiks nav atlicis daudz 🙂

Informatīvie atbalstītāji: Boot.lv saulkrasti.lv draugiem.lv facebook.com sportacentrs.com

kasnotiek.lv spoki.lv

Veiksmi Turnīrā novēl peintbola parka Bušas administrācija.