Kā jau katru gadu tuvojoties vasarai, skolotāji organizē ekskursijas savām audzināmajām klasēm. Par ekskursijas maršrutu parasti vienojās kopīgi klasē un labākā vēlme, aktivitāte tiek izvēlēta par labu esam. Tieši tāpēc peintbola parks un kempings “Bušas” piedāvā ekskursijas laikā izvēlēties apmeklēt Saulkrastu pilsētu, kur vienu no aktivitāšu iespējām ir peintbola spēle Saulkrastu lielajā peintbola parkā. Peintbols noteikti atstās pozitīvas emocijas un garantēs lieliski pavadītu laiku. Mēs esam peintbola parks ar pamatīgu pieredzi, vairāk kā 7 gadu pieredze, kas garantēs profesionālu apkalpošanu, jo neviens nevēlas traumas vai citas problēmas ekskursijas laikā. Tieši tāpēc Jums nepieciešams izvēlēties drošu un sertificētu pakalpojuma sniedzēju. Pēc peintbola spēles Jūs varēsiet palikt mūsu atpūtu nojumītes un lieliski pavadīt laiku arī pēc spēles.

Jums noteikti radīsies jautājumi un vēlme saskaņot ekskursijas plānu pilnvērtīgu visas dienas garumā. Tieši tāpēc Jums visērtāk ir sazināties ar mums un mēs Jums izstāstīsim un iepazīstināsim ar mūsu pakalpojumiem, kā arī ar apkārtējo Saulkrastu pilsētu piedāvājumu.

Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (2) Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (11) Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (12) Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (60) Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (67)

 

Pie mums var atbraukt arī ar sabiedrisko transportu 😉

 

 

 

 

 

Karte no sabiedriskā transporta

 

 

Gaidīsim Jūs ciemos mūsu aktīvās atpūtas peintbola parkā! 🙂

 

Andris