Katram pienāk viens no pirmajiem atbildības brīžiem, kad jābildina mīļotā un jāvienojas kopīgiem dzīves mērķiem, taču pirms šī svarīgā dzīves mirkļa ir nepieciešams saorganizēt kārtīgu un trakulīgu vecpuiša / vecmeitas ballīti kopā ar saviem labākajiem dzīves draugiem. Atgādināsim, ka laulība nenozīmē dzīves beigu sākumu, jo nekas nav patīkamāks par veiksmīgām laulībām, taču vecpuišu un vecmeitu ballītēm ir simboliska – tradicionāla nozīme un pieredze rāda to, ka šīs ballītes vislabāk paliek atmiņā 🙂

Līdz ar to, ka lielākais pieprasījums laulībām ir siltajā sezonas laikā, tad peintbola parks un kempings “Bušas” piedāvā pirmskāzu ballīti ieplānot pie mums – Saulkrastos. Saulkrasti ir tuvu Rīgai un tieši pie Rīgas jūra līča, kas apmierinātu gan vecpuiša, gan vecmeitu ballīšu prasības.

Mēs kā aktīvās atpūtas peintbola parks savus pakalpojumus piedāvājam jau vairāk kā 9. gadus un šo gadu laikā ir attīstīta peintbola un kempinga infrastruktūra. Šobrīd ir izveidots viens no vislielākajiem peintbola parkiem, ar dažādiem peintbola laukumiem un vairākām atpūtu nojumēm. Peintbols kā aktīva atpūta pieprasītāka ir vecpuišu ballītēs, taču vecmeitu ballītes mums arī nav svešas 🙂 Sezonas laikā lielākā daļa spēļu notiek Saulkrastos, taču Rīgas – iekštelpu peintbola parkā arī norisinās spēles – to varat izvēlēties paši. Apraksts un info par Rīgas iekštelpu peintbola parku, kas ir lielākais iekštelpu peintbola parks Latvijā.

Vecpuišu un vecmeitu ballītēm mums ir pielāgoti uzdevumi, sākot ar vāveres vai miniona kombinezonu un beidzot ar drošības vestēm meitenēm, lai nebūtu iespējams iegūt zilumus. Tieši tā!!! Peintbola spēle var ritēt bez sāpīgiem trāpījumiem, jo cenšamies sagatavot spēlētājus pirms peintbola spēles. Pirms peintbola spēļu rezervācijas mēs telefoniski izstāstam un iepazīstinām ar svarīgiem preventīviem pasākumiem, lai spēle būtu maksimāli droša un baudāma. Bet ja vēlme ir uzspēlēt sāpīgāku peintbola spēli, tad arī to mēs varam piedāvāt 🙂
Neliels ieskats peintbola laukuma infrastruktūrā un dažos peintbola laukumos:

Te ir video no viena vecpuiša ballītes 2016 gads.

Bildes un neliels ieskats vecmeitu ballītei. Jaukas un atraktīvas meitenes un iztikām bez zilumiem 🙂

Kempings un atpūta pēc aktīvas atpūtas ko varam nodrošināt līdz 20 personām. Naktsmītnes un pakalpojumi pieejami dažādās kombinācijās. Pieejama lielā māja, viesu namiņš un pirts māja. Pie pirts mājas pieejams arī kubls, jeb karstā vanna, kas ir 2 metri diametrā un tajā ērti satilpt var 8 personas. Pie rezervācijas Jūs izklāstiet savas vēlmes un mēs Jums ieteiksim vissizdevīgāko risinājumu. Vieniem vajag tikai nakšņot, citiem vajag tikai pirti, līdz ar ko cenas ir svārstīgas.

Pirms plānojat pirmskāzu ballīti, būtu nepieciešams sazināties ar mums, jo mēs Jums varam palīzēt noorganizēt un saplānot dienas plānu. Ja pie mums būs aizņemta naktsmītne, bet tomēr vēlaties braukt uz Saulkrastiem, tad mēs Jums ieteiksim vietu vai netālu citu naktsmītni, kura atrodas pāris km attālumā. Bieži vien plānojot un liekot kopā idejas, ir grūti apvienot dažādas aktivitātes un mēs Jums varam palīdzēt šajā jautājumā, jo ieteiksim vienu vai otru alternatīvu. Izdevusies pirmskāzu ballīte ir tad, kad viss ir labi saplānots!

Atgādināsim, ka mēs atrodamies ērtā dislokācijā, kur netālu atrodas, jūra, kafejnīcas, bāri, velosipēdu noma, ūdens atrakciju prieki un muzeji uc. Viss atrodas tikai pāris km. attālumā. Ja vecmeitas nevēlas spēlēt peintbolu, bet vēlas naktsmītni, tad to noteikti var rezervēt un mēs Jums ieteiksim papildus aktivitātes, ko Jūs varētu izmantot, jo vienmēr ir lētāk izmantot aktivātes uz vietas, nevis pasūtīt arpuspakalpojumu no citas pilsētas. Ja meitenes vēlas fotosesiju ar veclaicīgiem velisopēdiem, tad iesakām Baltijā vienīgo senlaicīgo velisopēdu muzeju un fotogrāfi Agnesi (Agnese-foto). Tā pat piedāvājam braucienu ar īstu piekrastes zvejnieku pa Rīgas jūras līci. Varam izdekorēt laivu un uzkūpināt tikko zvejotas zivis. Pārsteigums zvejnieku apmetnē un zivju zvejošana – izdotos varenas bildes 🙂

Zvejnieks Saulkrastos Peintbola un aktīvās atpūtas Klubs Bušas

Ja tiek izmantots kāds no mūsu pakalpojumiem, tad mēs palīdzam saplānot pārējās dienas aktivitātes, lai Jums pēc iespējas ērtāka un sabalansēta vecpuišu vai vecmeitu ballīte.

 

Novēlot veiksmīgu un panākumiem bagātu 2017. gadu, peintbola parks un kempings “Bušas” gaida Jūs ciemos mūsu aktīvās atpūtas parkā “Bušas”.

Ieskaties mūsu  www.facebook.com/peintbols  kontā un ielaiko mūsu lapu.

#peintbols, paintball, #vecpuišuballītes, #vecmeitballītes, #vecpuisis, #vecmeiteas, #pirmskāzuballītes,