Peintbola laukums Busas (76)

Peintbola laukums Busas (52)

Laukums 2013Kā jau katru gadu vasaras vidus ir aktīvākais laiks, kad pāri izlēmuši vienot savu saikni, sakot “jā”  vārdu, to atzīmējot ar svinīgu un jestru pasākumu, ko visi saprot kā kāzas. Taču viens no pirms kāzu svarīgiem pasākumiem ir vecā labā vecpuišu ballīte, kad vecpuisis ar saviem tuvākajiem bērnības un jauniepazītajiem draugiem atzīmē topošā vīra svarīgo dzīves posmu. Un kā jau gadalaika siltākais laiks ir jūnijs un jūlijs, tad visbiežāk izvēlas šo periodu kāzām ( par šo gadu to gan nevarētu sacīt.. 🙂 ).
Līdz ar plānoto pasākumu ir nepieciešams saplānot ko tad darīsim, kur iesim, ko ēdīsim! Vecpuišu ballīte tiek plānota viena un vienīgā topošā vīra mūžā, tāpēc tai jābūt arī pietiekami interesantai vecpuisim un dalībniekiem. Tāpēc aktīvās atpūtas peintbola parks “Bušas” iesaka vienu no plāna posmiem iekļaut peintbola spēli, kur visi dalībnieki no sirds aktīvi var izskrieties pirms kārtīgas “bērzsulu” un “veselīgu” pārtiku uzņemšanas :).
Mēs kā aktīvās atpūtas peintbola parks vecpuišu ballītes organizējam vairāk kā sešus gadus un mums ir sakrājusies pamatīga bagāžas pieredze šādu pasākumu organizēšanā un cenšamies uzņemt, novadīt peintbola spēles pēc iespējas kvalitatīvāk un jestrāk. Vecpuisi noteikti ietērpsim kādā banānu kostīmā vai glaunā “dizainera” kleitā un vizuļotā vestē, lai laukumā “vieglāk” noslēpties :).

Rezervējot peintbola spēli topošajam vīram un tā dalībniekiem, mēs nodrošinām trīs stundu aktīvās atpūtas izklaidi, kur Jums nav nepeciešams uztraukties par spēļu misijām, uzdevumiem vai drošības noteikumiem. Visiem dalībniekiem viss tiks izklāstīts, parādīts un ar Jums būs instruktors, kas patstāvīgi būs kopā ar Jums, vadīs spēles, palīdzēs Jums ekipējuma apkopes jomā un pēc spēles ierādīs jaukas naktsmājas.

Gaidīsim Jūs ciemos un atgādinām, ka rezervācijas jāveic savlaicīgi!

Peintbola parka administrācija.