Jau ir iestājies pirmais septembris, kad sen neredzētie sola biedri ir atgriezušies no tuvākām vai tālākām vasaras brīvdienām. Taču pirms lielajiem un saspringtajiem mācību procesiem, ir jāizbauda arī ekskursijas prieki. Tieši tāpēc peintbola parks un kempings “Bušas” piedāvā aktīvu atpūtu Saulkrastos mūsu lielajā peintbola parkā! Mums ir plaša infrastruktūra, dažādi peintbola laukumi un dažādas piknika vietas, kur brīvi varēsiet pavadīt pēc spēles laiku, cepot desiņas.

Mums ir vairāk kā 8 gadu pieredze, kas neliks uztraukties skolotājiem par bērnu drošību spēles laikā. Mūsu peintbola ekipējums ir kvalitatīvs un atbilstošs Eiropas prasībām.

Lai rezervētu peintbola spēli, Jums ir jāzvana uz mūsu reģistrācijas telefona numuru: 26785909. Mēs Jums izstāstīsim un iepazīstināsim ar spēles norises gaitu, kā arī par citiem apskates objektiem mums netālu.

Rudens ekskursijas plāns un citi apskates objekti – IESKATIES ->       Rudens EX SK. 2015

 

Skolēniem mums ir ĪPAŠAS CENAS ! ! !  🙂

Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (67) Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (60) Latvijas Skolenu peintbola cempionats 2015 (12) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (39) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (32) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (28) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (16) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (9) Latvijas Taktiska peintbola liga Busas (77) Kempings Saulkrastos Peintbola parks Bušas Kempings Saulkrastos Peintbola parks Bušas Kempings Saulkrastos Peintbola parks Bušas Peintbola laukums Busas (76) Peintbola laukums Busas (52) Peintbola laukums Busas (84) Peintbola laukums Busas (71) P1080595 busas-043.jpg MG_5259_rawed_res.jpg

 

Gaidīsim Jūs ciemos 🙂

 

Peintbola parka administrācija.