Ziema ir atkal mūs panākusi, līdz ar ko peintbola parks un kempings “Bušas” piedāvās aktīvās atpūtas piekritējiem iespēju spēlēt Lielākajā iekštelpu peintbola parkā Latvijā arī ziemas laikā. Visiem kam patīk asas izjūtas, aktīvs dzīves veids un adrenalīna pārpilnas emocijas, ir laipni gaidīti mūsu aktīvās atpūtas peintbola parkā Matīsa ielā 8, Rīga ( Tieši pretī Vidzemes tirgum) 🙂 Mēs šobrīd veicam rekonstrukcijas un sakopšanas darbus, lai jauno sezonu varētu sākt ar jaunām vēsmām un patīkamu atpūtu. Šobrīd spēles laukums ir 3500 m2, kas sezonas laikā tiks palielināts un pilnveidots. Peintbola laukuma atklāšana paredzēta no 17. oktobra, kad daļa spēlētāju dod priekšroku spēlēt peintbolu iekštelpās. Taču tie, kas vēlas izbaudīt aktivitātes lielajā – atklātajā peintbola laukumā, droši var pieteikties, jo arī peintbola parkā Saulkrastos mēs strādāsim ziemas laikā, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Mūsu priekšrocības:

  • Rīgas centrs, Matīsa iela 8 (Vidzemes/Matīsa tirgus ielas pretējā pusē);
  • Ziema vai vasara – pie mums temperatūra nemainīga;
  • Sniegs un lietus mūs neinteresē, jo esam  – pazemē;
  • Tramvaja, trolejbusa, autobusa, mikriņa pietura mums ir blakus;
  • Auto stāvvieta pašā Rīgas centrā*( 0,40 lvl/h/0,57 Euro );
  • Ērti sasniegt arī citus pakalpojuma sniedzēju (picērijas,bari utt.);
  • Pieredze un profesionalitāte, kas peintbola parkam „Bušas” nav jāpierāda.

Peintbola spēles rezervēšana:

Peintbola spēles rezervēšana ir ar priekšlaicīgu pieteikšanos. Ja vēlaties piedalīties peintbola spēle, Jums nepieciešams rezervēt Jums vēlamo datumu un laiku. Jo laicīgāk veiksiet spēles laika rezervāciju, jo lielāka iespēja, ka šis spēles laiks būs pieejams. Mēs vienlaicīgi apkalpojam tikai vienu grupu, lai varētu nodrošināt kvalitāti un spēles privātumu. Lai rezervētu spēli, kā arī uzzināt nepieciešamo informāciju, Jūs varat zvanīt uz šiem kontaktiem.

Gatavošanās peintbola spēlei:

Pirms katras aktīvas atpūtas nepieciešams atbilstoši saģērbties. Lai Jums spēle būtu ērtāka,tad noteikti būtu jāparedz ērtas maiņas drēbes. Šīs drēbes Jūs varat uzģērbt jau pirms peintbola spēles vai arī uz vietas mūsu ģērbtuvēs. Protams, ka mēs izsniedzam peintbola kombinezonu, taču zem šī kombinezona noteikti ir nepieciešams savs apģērbs, kas absorbēs peintbola bumbiņas trāpījumu un ļaus Jums justies ērtāk. Vislabākais tas ir treniņtērps un ērti apavi. Jā, runājot par apaviem, tā ir ekipējuma daļa ko mēs neizsniedzam, tāpēc katram pašam ir jāparūpējas par to, lai līdzi tiktu paņemti maiņas apavi, jo spēles laikā tie noteikti var sasmērēties.

Veiksmi peintbola spēlē 🙂 Gaidīsim Jūs ciemos !

Bušas Peintbols pazeme (34) Peintbols pazeme (31) Peintbols pazeme (30) Peintbols pazeme (26) Peintbols pazeme (25) Peintbols pazeme (24) Peintbols pazeme (23) Peintbols pazeme (21) Peintbols pazeme (14) Peintbols pazeme (13) Peintbols pazeme (12) Peintbols pazeme (10) Peintbols pazeme (9) Peintbols pazeme (8) Peintbols pazeme (7) Peintbols pazeme (6) Peintbols pazeme (5) Peintbols pazeme (4) Peintbols pazeme (3) Peintbols pazeme (2) Peintbols pazeme (1) FSCN8088 Bērni Rīgas peintbola laukuma spēles moments Rīgas peintbola laukuma spēles moments Rīgas peintbola laukuma spēles moments Rīgas peintbola laukuma spēles moments