Rīgas peintbola laukuma spēles momentsPeintbola parka “Bušas” ziemas laukums atvērts kopš 2010 g. oktobra un piedāvā aktīvās atpūtas cienītājiem izbaudīt krāsu spēles mūsu laukumā, kas stiepjas vairāk ka 2000 m2 liela platībā. Izpūsti dūmi, izliektas arkas un augstie laukuma griezti ļaus pilnvērtīgi izjust adrenalīna garšu katram no Jums. Un tas viss notiek ZEM zemes – peintbola parka “Pazemes” tuneļu ejās. 
 
Ja esat uzņēmums, kas plāno kopīgu atpūtu pirms jaunā gada sākuma vai ilgi gaidītā bērnu dzimšanas dienas ballīte, tad Jūs noteikti gribēsiet izmēģināt mūsu organizēto peintbola spēli. Misijas, uzdevumi un Jūs – militāri tērptā kostīmā, rokās ierocim līdzīgs objekts, kas raida krāsu bumbas Jūsu pretējās komandas spēlētājiem. Peintbola spēle ir aizrautīga komandas kopdarbības spēle, kur komandas biedri asos spēles brīžu momentos, pieņem lēmumus, kas palīdz vai tieši pretēji apgrūtina komandas uzdevumu izpildi. Peintbola spēles vadītājs Jums izstāstīs, iepazīstinās ar visiem noteikumiem, ekipējuma specifiku, kā arī būs visu spēles laiku kopā ar Jums. 
 
Lai uzzinātu vairāk informāciju par spēles gaitu, noteikumiem un kā labāk ģērbties ierodoties uz peintbola spēli, tad zvaniet mums un mēs Jums visu ērti, ātri izstāstīsim. 🙂
 
Gaidīsim zvanu.