PEINTBOLS IEKŠTELPĀS RĪGĀ - PAZEME

Sezonas siltajā laikā esam slēgti. 

Peintbols iekštelpās, Vairāk kā 3000 m2, Lāzertags, Unikālas telpas, Plaša auto stāvvieta, Pašā Rīgas centrā, Speciālas peintbola lodītes bērniem.

Kāpēc peintbola parks Pazeme?

Tieši tā, mēs „Peintbola parks Bušas” organizējam elpu aizraujošus aktīvās atpūtas pasākumus, kas liks aizturēt elpu pat pieredzējušiem šo emociju ekspertiem. Mēs piedāvājam peintbola spēles scenārijus Gustava Kuntcendorfa alus darītavas pagrabos, kuri ir uzcelti XVII gadsimtā. Šo unikālo pagrabu arhitektūra.

Tas viss padarīs šo īpaši izveidoto scenāriju peintbola spēli par neaizmirstamu piedzīvojumu, gan lielam, gan mazam. Spēles laikā izmantojam dūmu mašīnu, lai radītu episkāku atmosfēru spēles laikā.

Peintbola spēles telpās organizējam tikai sezonas vēsajā periodā vadoties pēc laika apstākļiem

3 h peintbola spēle

Katrai grupai rezervējam trīs stundas. Viss lielais  pazemes peintbola laukums pieejams tikai Jūsu grupai. Paralēli citas grupas netiek apkalpotas. Šajā laikā Jūsu grupai pieejams spēles laiks, atpūtas laiks un laiks mielastam, ja esat to ieplānojuši.

3500 m2, vairāk kā 9 telpas

Telpas savstarpēji savienotas, tuneļi, gaiteņi, augsti griesti ar arkām, pazemes apgaismojums un pazemes ēnas.

Pielāgotas spēles un misijas

Instruktoru viens no uzdevumiem Jums piedāvāt pielāgotas spēles. Spēļu varianti atkārīgi no spēlētāju pieredzes, vecuma un dalībnieku skaita. 

Apvieno izklaidi ar sportu
Peintbols ir super aktīvs izklaides veids, kur spēles laikā bez uztraukuma un adrenalīna ir arī ātri jākustās, jāskrien un jāizvairās no trāpījumiem. Vidēji aktīvā peintbola spēlē tiek noskrieti ap 5 km. Šis apjoms daudziem varētu šķist patiešām milzīgs un neiespējams, taču interesanti pavadot laiku, pat netiek pamanīts kā tik daudz spējat pievarēt 🙂

Dezinficēts un  pilnībā drošs ekipējums

Mēs izmantojam labāko un izturīgāko nomas ekipējumu, kas ražots Eiropā un ASV. Ekipējums regulāri tiek pārbaudīts un uzturēts labā tehniskā stāvoklī. Pirms katras sezonas atjaunojam peintbola masku klāstu un masku stikliņus. Līdz ar to, ka mums ir pieejami vairāk kā 300 peintbola kostīmi, spējam nodrošināt nepieciešamos izmērus un paspējam izmazgāt pēc katras peintbola spēles.

Drošs un sertificēts ekipējums

Automatizēta peintbola sistēma

Pielāgotas peintbola lodītes laikapstākļiem

Jaunie FT12 Tippman marķieri

Peintbola ekipējums līdz 100 personām

Peintbola kostīmi sākot no 140 - 220 cm

Nesvīstoši masku stikli

Pārbaudīts šaušanas ātrums

Pilns komplekts pasākumam vienuviet

Spēles gaita:

Rezervējot spēli Jums automātiski pienākas 3 stundas kopējais laiks, kurā spēlētāji tiek instruēti, saģērbti, spēles laiks, atpūtas laiks un noģērbšanās. Aptuveni 20 minūtes aizņem instruktāža ar saģērbšanos, stunda tīrais spēles laiks, 30 minūtes atpūtas brīži starp spēlēm un 1 h uzkodu – maltīšu laiks, kad iespējams iestiprināties ar līdzpaņemtām uzkodām vai arī iepriekš pasūtot picas vai citas uzkodas ko atvedīs Jums pieteiktajā laikā. Šo laika sadalījumu katra grupa var dalīt pēc izvēles. Citiem nepieciešams lielāks atpūtas brīdis, citas kompānijas vēlas veltīt ilgāku laiku pašai spēlei.
Uz vietas ir pieejams galds ar soliem un atsevišķa ģērbtuve.

Galvenās mūsu priekšrocības

Pie mums var ļoti ērti nokļūt (Matīsa iela 8) ar privāto automašīnu vai sabiedrisko transportu. Peintbols telpās ir pavisam atšķirīgs no āra peintbola, jo pretinieks vispirms ir jāatrod un tikai tad var trāpīt ar peintbola lodīti.

Mūsu telpas ir pietiekoši lielas un spējam vienlaicīgi uzņemt līdz pat 40 personām. Vienlaicīgi spēles laukumā atrodas tikai viena grupa. Līdz ar to, ka atrodamies pagraba stāvā, tad patstāvīgā temperatūra ir aptuveni 10-12 grādi.

Ģērbtuvē un drošības zonā papildus lietojam gāzes pūtēju un sildītājus, bet telpas ir lielas un siltums izklīst pa telpām. Priekš spēlētājiem šī temperatūra ir ideāla, jo nav tik karsti, bet ja ir vecāki vai kāds spēlētājs, kas nepiedalās spēlē, tad nepieciešams saģērbties ērtāk un siltāk.

Peintbola starta komplektu cenas (cena katrai personai) Rīgā – iekštelpās:

12 eiro ( spēlētāji 15 un vairāk)

15 eiro ( spēlētāji 10 – 14 ieskaitot )

20 eiro ( spēlētāji 6 – 9 ieskaitot )

25 eiro ( spēlētāji 2 līdz 5 ) Esam elastīgi-zvaniet 🙂