Peintbols Skolēnu ekskursijas laikā. Rudens ir klāt, skolas sāk pildīt enerģijas pilnie skolēni, kas visu  vasaras laiku tikušies ar draugiem no laukiem, rajoniem un citām vietām. Tagad skolēni satikuši savus vecos sola biedrus skolas gaiteņos un vasaras paveiktie darbi un nedarbi tiek pārspriesti ik katru brīdi.

Peintbola parks „Bušas” tieši šajā sakarā piedāvā kopa ar saviem draugiem saorganizēties braucienam pie mums, kur komandu  gars un krāsu spēle radīs Jums neaizmirstamus mirkļus. Mēs piedāvājam Jums kopā ar savu klasi doties pie mums uz peintbola parku, ņemot līdzi klases audzinātāju, aktīvāko vecāku un piedalīties neaizmirstama krāsu kaujā J Jūs tak gribat sakrāsot arī savu skolotāju J

Skolēniem mēs piedāvājam īpašu akcijas cenu 2013 gadā. Peintbola starta komplekts, kur ietilpst viss nepieciešamais, lai pilnvērtīgi spēlētu peintbolu ( izņemot apavus), 140. gb. peintbola bumbiņas, spēles instruktors, nojumes, mangalis ar iesmiem un spēles laiks līdz 3. stundām mūsu peintbola laukumā, tikai 5 lvl.

Peintbola parka „Bušas” administrācija, 2013.