IMG_0193-001 IMG_0181-001Sveiki.
Mūsdienās jau ir grūtāk pārsteigt savu atvasi dzimšanas dienas pasākumā, kas paliktu ilgāku laiku atmiņā un apmierinātu visu vienaudžu intereses un vēlmes. Un dzimšanas dienas ballīte mājā var radīt tik daudz darba un pienākumu, ka viena no Jūsu brīvdienām pārvēšās par vēl grūtāku darba dienu, kā ierasts.
Tieši tāpēc peintbola parks un kempings Bušas, piedāvā bērnu dzimšanas dienas ballīti sagaidīt mūsu peintbola parkos. Mums ir divi peintbola parki – Rīgā un Saulkrastos. Rīgā mums ir peintbols iekštelpās, kuru vairāk izmantojam ziemas periodā un vasaras sezonā mēs savus pakalpojumus sniedzam lielajā āra laukumā – Saulkrastos, kur papildus aktīvai atpūtai piedāvājam arī citas atpūtu iespējas.

Mazliet vairāk par peintbola spēli.
Bieži vien ir dzirdēts, ka peintbols ir saistīts ar lielām traumām, agresiju vai bīstamu aktīvu atpūtu. Lai arī kā tas neizklausītos, tad tās visas lielā mērā ir aplamības. Protams, šis ir ekstrēms sporta veids, taču statistika liecina, ka futbols, basketbols, hokejs ir tukstošs reižu traumējošāks par peintbolu. Kā jau jebkurā sporta veidā ir iespējams saņemt traumas, arī peintbolā, taču 90 % traumu rodas tikai pie noteikumu neievērošanas. Ja mēs ievērojam noteikumus, līdz ar to iespēja saņemt traumas ir gaužām niecīgas.
Zilumi! Vienmēr tiek pieminēti zilumi, zilumi kā atbaidošs šī sporta/izklaides noteitka sastāvdaļa, taču tā arī ir atkarīga no pašiem spēlētājiem un noteikumu ievērošanas. Jaatdzīst, ka daļu atbildības uzņemās arī peintbola parks, kas izsniedzot inventāru, jo ekipējumam jābūt kvalitatīvam. Tieši tā par kā kafejnīcās, Jūs tak neiesiet uz apšaubāmu kafejnīcu, kur par lētākām izmaksām saņemat it kā tādu pašu maltīti. Ar peintbolu ir tieši tā pat – nevajag vest savus bērnus uz apšaubāmām, tikko izveidotām peintbola vietām. Jums nepieciešams izvērtēt pieredzi ( cik gadus peintbola parks jau strādā), piedāvāto peintbola laukuma kvalitāti ( samestas riepas vai būvgruži noteikti neliecina par labu peintbola parka imidžu ), kā arī apkārtējo infrastruktūru. Ja peintbola parkā nav pat normālas nojumes, kur pēc peintbola spēles vai lietainā laikā patverties, tad tas noteikti nav orientēts uz klientu, bet uz ātru peļņu.

Peintbolu spēļu rezervēšana.
Peintbola spēles parasti nepieciešams rezervēt priekšlaicīgi, lai varētu prognozēt klientu daudzumu un to kvalitatīvu apkalpošanu. peintbola parks Bušas Rīgas peintbola laukumā vienlaicīgi apkalpo tikai vienu grupu, kas ļauj instruktoram vairāk uzmanības veltīt tikai vienai grupai un to vēlmēm, kas samazina arī citus nedrošības riskus. Saulkrastu peintbola laukumā, līdz ar to, ka izveidoti vairāki peintbola laukumi un vairāku instruktoru pavadībā tiek vadītas spēles, tad mēs varam vienlaicīgi apkalpot arī vairākas grupas, taču primāri šie spēles laiki tiek kārtoti pēc individuāla rezervējuma principa
Peintbola apģērbs:
Neskatoties uz to, ka lielākā daļa peintbola parki izsniedz savu apģērbu, kas visbiežāk ir kombinezons, tad daļa spēlētāju nerēķinās ar to, ka nepieciešams arī ērts apģērbs zem kamuflāža kostīma. Parasti tas ir ērts treniņtērps un ļoti labi, ja ir džemperis ar kapucīti vai tā sauktā baika.
Peintbola spēļu organizatori parasti neizsniedz arī apavus, ko nepieciešams ņemt pašiem savus.
Peintbola parks Bušas klientiem nodrošina arī siltas telpas un atsevišķas ģērbtuves, kur var atstāt mantas un ērti pārģērbties.
Un visbeidzot peintbola pasākums bērniem:
Tātad mēs atgriežamies pie savu atvašu dzimšanas dienas, kas tiek atdzīmēta peintbola parkā.
Vispirms lai pasākums varētu notikt, nepieciešams rezervēt spēles laiku un datumu, piesakot to telefoniski. Pēc tam Jūs ierodaties uz šo paredzēto datumu, kur Jūs jau gaidīs instruktors ar sagatavotu ekipējumu. Sākumā tiek veikt instruktāža un saģērbšanās, pēc tam instruktoru pavadībā tiek izspēlētas dažādas spēles, misijas un uzdevumi. Peintbola parks Bušas arī bērniem ir sagatavojis uzdevumus, kuru izpildei nav nepieciešamas iemaņas vai īpaša sagatavotība. Respektīvi mēs neizsniedzam tikai inventāru un nedodam iespēju spēlēt mūsu laukuma, bet vadam un organizējam interesantas spēļu misijas. Spēļu misijas un uzdevumi ir dažādi, kas atkarīgi no spēlētāju iemaņām, prasmēm un vecuma – to visu izvērtē kompetents instruktors.

Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (39)Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (32)Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (28)Peintbols pazeme (10)Peintbols pazeme (9)Peintbols pazeme (4)Peintbols pazeme (3)135-LSPT Busas (142)-001Peintbola laukums Busas (52)Peintbola laukums Busas (84)Laukums 2013

Mazliet par mūsu peintbola parku! Kā jau minējā, mums ir divi peintbola laukumi, kas atrodas Rīgā un Saulkrastos un attiecīgi pēc gada laika un laika apstākļiem mēs attiecīgi organizējam peintbola spēles. Ziemas laikā ērtāk ir spēlēt iekštelpās, kur varat neuztraukties par lietu, sniegu utt. Mums ir lielākais iekštelpu peintbola parks Latvijā, kur bērniem tiešām būs interesanti pavadīt savu laiku. Noteikti nevajag izvēlēties maza mēroga peintbola telpas, kuras bērniem apniks jau pēc trešās spēles.

Saulkrastu peintbola laukums mums atrodas 25 min. braucienā no Rīgas pa Via Baltic šoseju. Peintbola parks un kempings ir vairāk , ka 4 Ha lielā platībā, kas ietver apkārtējo infrastruktūru, peintbola laukumu, kempingu un atpūtu zonas, kur pēc peintbola spēlēm bez maksas iespējams uzkavēties, cepot cūkgaļu vai desiņas. Pats peintbola laukums ir vairāķ kā 2 ha lielā platībā, ar vairākiem laukumiem, drošības zonu un viss nepieciešamais, lai kvalitatīvi un aktīvi pavadītu sev rezervēto spēles dienu.

Tas ir neliels ieskats peintbola spēļu plānošanā savām atvasēm. Esiet prātīgi un izvēlieties kvalitatīvu peintbola parku !

Peintbola parka un kempinga Bušas administrācija,

 

+371 26785909 – Andris
Facebook.com/peintbols