Ja Jums ir plānots aktīvi atpūsties peintbola mačā, tad sākumā Jums ir jautājums kur un kādā peintbola laukumā spēlēt. Peintbola laukumi ir daudz un dažādi – iekštelpu vai ārā laukumi. Pamatā peintbola laukumi izveidoti ārā, kur laukuma iespējas un plašums ir daudz lielāks. Taču līdz ar to, ka mums ir četri gadalaiki, kas ievieš korekcijas gan temperatūras ziņā, gan lietus vai sniega iespaidā. Tieši tāpēc mēs piedāvājam diferencētu iespēju spēlēt peintbola spēles gan iekštelpās, gan āra laukumā. Ja Jūs piesakāt peintbola spēli nedēļu vai pat divas iepriekš, tad laika apstākļus prognozēt ir grūtāk, taču Jums ir lieliska iespēja izvēlēties.

Vairāk par iekštelpu peintbola laukumu:

Peintbola laukums Rīgā “Pazeme”, kas darbojas jau četrus gadus piedāvā iespēju, lieliem un maziem, asas sajūtas vairāk kā 3000 m2 lielā peintbola laukumā. Drīzumā laukums tiks paplašināts vēl lielāks, jo telpu plašums un iespējas to atļauj. Mums ir lielākais peintbola laukums Latvijā. Vairums spēlētāju skeptiski skatās uz iespēju spēlēt peintbolu iekštelpās, jo līdzšinējā piedāvājumu tirgū, iekštelpu peintbola laukumi ir bijuši mazi, parasti vienā telpā, kas spēli rada vienmuļu un neinteresantu, jo situācija sanāk, tāda, ka pirms spēles pretinieku komandas atrodas 20 metru attālumā un pēc spēles starta signāla notiek mīcīšanās abās laukuma puses. Tas galīgi nekam neder. Tieši tāpēc tika atrastas telpas, kur šāda sajūta Jums neradīsies. Rezervējot spēli iekštelpu peintbola laukumā, Jūs ierodaties tieši tā pat kā spēlētu āra laukumā un instruktors Jums izstāstīs, iepazīstinās ar peintbola spēļu noteikumiem un plānotajām misijām. Lielāko ties spēles ir klasiskas, kur divas komandas sacenšas savā starpā dažādas grūtības pakāpes spēlēs, taču iekštelpu peintbola spēlē vilinošākais ir šis adrenalīns, kas nepametīs Jūs līdz pat spēles beigām. Ir dzirdēts par to, ka iekštelpās šīs distances var radīt sāpīgākus trāpījumus, kas it sevišķi biedē vecākus. Iekštelpās, arī ziemas laikā, spēlētājiem zem kamuflāža kostīma nepieciešams sporta apģērbs, kas vairāk absorbēs trāpījumu, kā arī mēs izsniedzam  drošību vestes (bruņu vestes ) caur kurām sāpīgu trāpījumu vai zilumu nav iespējams iegūt vispār. Ja tomēr vecāki īpaši uztraucās par to vai bērns var dabūt īpaši sāpīgu trāpījumu, tad mēs iesakām pavilkt zem kamuflāža kostīma papildus apģērbu, kā arī mēs vienmēr varam noregulēt peintbola mārkerus ar mazāku spiedienu, līdz pat šāviņam, kas līdzinās nevis izšautai, bet izpūstai bumbiņai 🙂 . Respektīvi šī regulācijas iespēja ir plaša, ko mēs noteikti varam nodrošināt, jo mums ir ieroči, kuriem šī iespēja pastāv un tiešām regulējās.

Standartā ( pēc normatīviem ) peintbola ierocim jāšauj ar 90 m/s, jeb 300 pēdas sec. Šis rādījums liekas iespaidīgs, taču bumbiņas lielais kalibrs strauji samazina bumbiņas ātrumu, tieši tāpēc drošības noteikumos, ko spēles vadītājs izstāsta un seko, lai tie tiktu ievēroti spēles gaitā, ir minēts par distanci, kas āra laukumos ir 10 metri un iekštelpās 5 m. Pieci metri ir šis pats minimums ko būtu jāievēro spēlējot peintbola spēli.

Peintbola spēle āra laukumā:

Ja tomēr mēs vēlamies uzspēlēt peintbola lielākā platībā un svaigā gaisā, tad mēs varam piedāvāt peintbola aktivitātes mūsu lielajā peintbola parkā Saulkrastos, kas savus pakalpojumus jau piedāvā vairāk kā 7 gadus. Šo gadu laikā mēs esam izveidojuši vairāku peintbola laukumus, atpūtu nojumes, atbilstošu infrastruktūru, kempingu un visu nepieciešamo, lai Jūs varētu kvalitatīvi atpūsties sevis plānotajā brīvdienā, kā arī esam uzkrājuši pamatīgu pieredzi, kas noteikti noderēs vadot spēli bērniem. līdz ar to, ka mēs jau strādājam ilgi un spējam pierādīt savu eksistenci, tad peintbola spēles organizēšana ziemas laikā neradīs nekādas problēmas. Mēs iesakām spēli organizēt līdz – 20 grādiem, jo vēl zemākā temperatūrā šī tehnika jau nekalpos tik kvalitatīvi un radīs vairāk diskomfortu nekā prieka. Taču redzot mūsu pēdējo gadu ziemas, tad šo temperatūru pat grūti iedomāties ilgstošu :). Protams rudenī vai agrā pavasarī mīnusi vairs jau nebūs, bet vairāk jābaidās no nokrišņiem. Tam mums ir paredzētas lielas, plašas nojumes, kur patverties var brīvi ap 40 spēlētājiem. Nojumes ir svarīgas, lai atpūtu brīžos mums nebūtu jāatrodas zem nokrišņiem un varam mierīgi sagatavoties nākošajai spēlei. Plānotais peintbola laukums mums ir 4 Ha lielā plātībā ( neskaitot infrastruktūru, stāvvietas un atpūtu zonas,ko parasti visi tik aši min savos reklāmas bukletos. Āra laukumā ir priekšrocība, ka var organizēt skaitliski lielākām grupām vai kolektīviem. Tātad peintbola spēli 30 līdz 100 spēlētājiem mēs mierīgi varam nodrošināt. Tiesnešu vadībā tiks noorganizēts interesants spēļu grafiks, turnīrs un sekmīgi tas tiks arī novadīts. Lielākām grupām, kolektīviem, mēs nodrošinām turnīra organizēšanu bez maksas, kas parasti palielina kopējas izmaksas.

Mūsu peintbola laukums atrodas tikai 25 min. braucienu attālumā no Rīgas pa jaunizbūvēto Via Baltic šoseju. Ērti piepraucamā un atrodamā teritorijā, blakus šosejai. Mums ir plaša auto stāvvieta klientiem. Tie, kas ierodas ar sabiedrisko transportu, līdz mums visērtāk nokļūt ar vilcienu – Rīga/Saulkrasti vai Rīga /Skulte. Tā pat pie mums var atbraukt arī ar autobusu. Ar kājām Jums būs jāmēro nepilni 1.8 km.

Tātad, ja vēlaties pieteikt peintbola spēli, visērtāk Jums ir sazināties ar mums, izstāstīt Jūsu plānoto pasākuma plānu un mēs Jums palīdzēsim pieņemt pareizāko lēmumu un ieteiksim mums jau zināmas lietas vai sagatavošanās darbus, kas jāveic pirms plānotā pasākuma.

 

Gaidīsim Jūsu zvanus 🙂

 

Peintbola parka administrācija.

Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (39) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (32) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (28) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (27) Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs (16) Naktsmītne Saulkrastos (32) Kempings 2012 Saulkrastu peintbola lauk 169-LSPT Busas (182)-001 Paintball Busas (8) Pusdienas zem atklātas debess3,Peintbols Peintbols Saulkrastos Latvijas taktiska peintbola liga (78) busas-043.jpg busas-035-Copy.jpg Peintbols Peintbols pazeme (34) Peintbols pazeme (26) Peintbols pazeme (25) Peintbols pazeme (24) Peintbols pazeme (23) Peintbols pazeme (19) Peintbols pazeme (18) Peintbols pazeme (6) Peintbols pazeme (4) Peintbols pazeme (3) Peintbols pazeme (2) Peintbols pazeme (1) Rīgas peintbola laukuma spēles moments Rīgas peintbola laukuma spēles moments Peintbols Rīga telpas Paintballriga.lv