Peintbola parks Bušas vēlas atkārtoti izteikt pateicību skolu un jauniešu komandām, kas piedalījās Latvijas Skolēnu peintbola čempionātā un cīnījās par godalgotajām vietām.

Turnīrā kopā piedalījās 15 komandas no kurām daļa piedalās gadu pēc gada, kā arī komandas, kas piedalījās pirmo reizi. Katrā ziņā no dalībniekiem bija arī spēlētāji, kas spēlēja peintbolu pirmo reizi savā mūžā. Un tas atkal pierāda, ka galvenais ir komandas cīņas spars un vēlme piedalīties čempionātā.

Apsveicam pirmās trīs godalgotās komandas, ka iekļuva trijniekā un ir tiesīgas piedalīties finālā, kas notiks Liepājas peintbola parkā ( 7. maijā ). Par fināla norisi, laikiem un datumiem komandām nepieciešams sazināties ar organizatoru. wargame.lv

Līdz ar to, ka atlases kārtas notiek visā Latvijā, tad komandām, kas vēlas atkārtoti mēģināt iegūt labākus rezultātus, ir iespēja piedalīties atlases kārtā, kas notiks 30. aprīlī “Pif Paf” peintbola parkā vai Liepājas peintbola parkā 23. aprīlī. Arī sazināties ar organizatoru.

Pirmās godalgotās vietas Saulkrastu peintbola parkā “Bušas”

1. M- Team;
2. Opierīši;
3. Bezsakara juniori.

Apsveicam un gaidām pie mums nākošo gadu.

P.S

Bildes par pasākumu šobrīd tiek apkopotas un apstrādātas, bilžu skaits ir lielāks par 1500 gb. Emocijzīme smile Ceram, ka rītdienas laikā apstrāde tiks pabeigta. Tās būs redzamas mūsu facebook.com/peintbols lapā, kā arī mūsuwww.busas.lv mājas lapā.