Sveiki Latvijas skolēnu peintbola turnīra komandas, kas izturējušas atlases kārtu un ir gatavas turpināt cīņu fināla posmā. Mazliet par finālu un tā gaitu: Finālā tiek pilnīgi  visas komandas, kas startējušas atlases kārtā. Turnīra koncepcija un noteikumi paliek gandrīz tādi paši, jo vienīgās izmaiņas ir punktu sistēma un peintbola laukums, Ja atlases kārtā maksimālais punktu skaits, ko varēja saņemt ir 10 p., tad fināla kārtā tie jau ir 20 p.

Lai startētu tālāk finālā, katrai komandai ir nepieciešams pieteikt savu dalību peintbola parkam “Jugland”, kas atrodas. Rekvizīti:

Kr.Valdemāra 40, Rīga Pieteikumus sūtīt uz: office@paintball.lv
tālr./fakss +371-67291400/67291500
mob.tālr. +371-27821000

Pieteikuma anketu vairs nav nepieciešams sūtīt, jo tā jau ir pie mums, tikai nepieciešams pieteikt dalību finālā, pie fināla organizatoriem, kas norādīti zemāk, tas nepieciešams, lai mēs laicīgi varam veidot rezultātu tabulu, jo ne katru gadu ierodas visas komandas.

Piebilde par komandām, kas atlasē startēja mazākuma apakšgrupā. Šīm komandām tiks dotas priekšrocības spēlē vai arī tiks sniegti papildus punkti, pirms turnīra. Par šo punktu koncepciju mums nepieciešams apspriest ar fināla galvenajiem tiesnešiem un nonākt pie konceptuāli pareizākā rezultāta. Katra ziņā pats galvenais ir koncentrēties uz sekmīgu spēles rezultātu finālā, ar punktiem tiesneši tiks galā. 🙂