Pavasaris vairs nav aiz kalniem un tuvojas aktīvākā peintbola sezona. Pavasarī mostas ne tikai dzīvā daba, bet arī mēs visi pārējie. Garie ziemas vakari, sniegotie ziemas mēneši ir likuši saskumt pēc pavasarīgā, siltā laiciņa, kad varam daudz vairāk laika pavadīt ārpus mājām. Un līdz ar šo pavasari, kā jau katru gadu pēc kārtas tuvojas arī Latvijas Skolēnu peintbola turnīrs 2012/g/. Tieši tā ! 🙂 Skolēnu turnīrs ar katru gadu gūst daudz lielāku rezonanci un aptver skolas visā Latvijā, kas ir ari šī turnīra mērķis.

2011.g. LSPT piedalījās 16.komandas no visas Latvijas, kā: Liepāja, Ventspils, Rīga, Jelgava, Sigulda u.c. Līdz ar ko turnīrs kļuva daudz interesantāks, jo bija iespēja satikt skolēnus ari no tālākām Latvijas pilsētām. Pagājušo gadu piedalījās:

1. Rīgas 1. Ģimnāzija (WTF), 2. Rīgas tirdzniecības tehnikums (Morfijs), 3. Rīgas 40., vdsk. (Ganjawars stalkeri), 4. Rīgas kultūras vdsk. (Tava nāve), 5. RBV (RBV), 6. VVBIVS (DEAF POWER), 7. Siguldas vdsk (Jar Jar), 8. Ezersalas spec. vdsk (Spečuki), 9. Liepājas VDSK (2. kom)  un Baložu Skola (2. Kom ),10.  Rīgas 94. vdsk (Latvijas patrioti), 11. Smiltenes ģimnāzija (2 kom. ), 12. Natāliju draudziņa ģimnāzija (zivs), 13. Rīgas amatniecības vdsk (čiuļi Pipši)

2011. gada bildes skatīt šeit: Video skatīt šeit:

Līdz ar to, ka 2011.g. bija bagāts ar komandām, mēs ceram, ka šogad tradīcijas turpināsies un pasākums atkal progresīvi attīstīsies un būs tik pat interesants un aizraujošs, kā pagājušo gadu. Ja arī Tava skola ir gatava piedalīties un aizstāvēt savas skolas godu LSPT, tad jau tagad sāc organizēt savu komandu. Ja kādu nedaudz baida vārds “turnīrs”, kur varētu piedalīties profesionāļi un spēlētāji ar lielu bagātīgu pieredzi, tad Jūs kļūdāties. Katru gadu piedalās skolēni, kas pirmo reizi spēlējuši peintbolu. Viss turnīra noslēpums ir komandā!! Ja spēlētāji spēj disciplinēti izpildīt misijas plānu, izvērtēt pretinieka spējas un prātīgi, mērķtiecīgi sasniegt rezultātu, tad panākumi būs garantēti. Tad kas Tev kā skolniekam ir jādara? Tev būtu nepieciešams izveidot komandu, 5 spēlētāju sastāvā, izveidot nosaukumu, iepazīties ar mūsu mājas lapā pieejamajiem noteikumiem, sazināties ar skolas vadību, kas varētu arī finansiāli atbalstīt komandas dalību turnīrā un pieteikt dalību noteiktajā kārtībā. 🙂 Informācija par pieteikšanos, turnīra gaitu un rekvizītiem tiks vēl publicēta. Sīkāku informāciju varat aplūkot zemāk redzamajos rekvizītos.

LSPT 2012 gadā 14 aprīlī-Normatīvs skolām

Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mūsu mājas lapā 😉