Latvijas Taktiskās peintbola līgas 3.posms – Saulkrasti (15.09.2012.)
Turnīra komandu saraksts tiks ievietots līdz 13.09.2012Turnīra sākums pl: 11.00 Reģistrēšanās no 10.00 – 10.40

Organizators:
Peintbola klubs “Bušas”, Saulkrasti +37126785909, www.busas.lv, info@busas.lv
Komandas:
Komanda sastāvs spēles laukumā – 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits neierobežots. Uz turnīru pieteiktais komandas sastāvs sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina kapteiņu sanāksmē. Apstiprinātais komandas sastāvs nedrīkst tikt mainīts viena turnīra ietvaros.Komandu klasifikācija (Divīzijas):
Komandas tiks dalītas divās divīzijās – Iesācēji un Amatieri.
Iesācēju divīzijā ir atļauti tikai mehāniskie markeri. Katrai no divīzijām ir savs kopvērtējums, reitings un apbalvošana. Spēles komandām iks organizētas savas divīzijas ietvaros, bet atkarībā no komandu skaita turnīrā var būt atsevišķas savstarpējās spēles starp iesācēju un amatieru divīzijām.Reitingi:
Pēc spēļu rezultātiem tiks izveidots komandu reitings Iesācēju un Amatieru divīzijās. Reitingā visu 4 posmu rezultāti, kuri uzrādīti LTPL turnīru sērijā.Spēļu formāts:
Spēļu scenārijs un norise tiks paziņota pirms katra no posmiem, ņemot vērā katra laukuma specifiku. Minimums 8 atlases spēles katrai no komandām. 4 labākās komandas spēlē pusfinālus un finālu. Ja vienas divīzijas ietvaros ir pieteiktas 12 komandas un vairāk, tad tiek organizēti spēļu ceturtdaļfināli.Tiesneši:
Turnīru sēriju apkalpos speciāla tiesnešu brigāde. Galvenais sacensību tiesnesis ar Euroref peintbola tiesneša sertifikātu. Laukumā minimums 6 laukuma tiesneši un galvenais tiesnesis.Noteikumi:
Noteikumi tiek balstīti uz starptautiskās turnīru sērijas “Millennium” noteikumiem, pielāgotiem taktiskajam peintbolam.Šaušanas režīms:
Abās divīzijās pusautomātiskais (semi-auto) šaušanas režīms bez ierobežojuma.Dalības maksa:
40 Ls par dalību turnīrā amatieru divīzijā.
25 LS par dalību turnīrā iesācēju divīzijā.
Dalības maksā iekļauta uzpilde ar saspiesto gaisu līdz 4500psi. Dalības maksu var nomaksāt pie jebkura no sacensību organizatoriem, vai Rīgā peintbola ekipējuma veikalā ”Peintbols Tev” Mazā Nometņu ielā 1. Dalības maksai jābūt nomaksātai divas dienas pirms kārtējā posma sākuma. Dalības maksa komandām nepiedalīšanās gadījumā netiek atgriezta.

Speciāls piedāvājums:
Komandām bez sava ekipējuma. Ekipējuma īre sacensību dienā BEZ MAKSAS;

Komandu pieteikšana:
Komanda tiek uzskatīta par pieteiktu turnīram, kad tā sacensību organizatoram ir nosūtījusi pieteikuma formu ar komandas dalībnieku sarakstu un nomaksājusi dalības maksu. Pieteikuma formas varēs atrast LTPL oficiālajā mājas lapā – www.ltpl.lv vai organizatoru mājas lapā pie sacensību nolikuma. Komandu reģistrācija sacensību posmam tiek pārtraukta divas dienas (līdz ceturtdienai) pirms turnīra sākuma. Pēc šī datuma komandu reģistrēt turnīram vairs nebūs iespējams. Sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandas sastāvs kapteiņu sanāksmē.

Peintbola bumbas.
Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes, par speciālām cenām. Bumbu cenu diapazons no 22 līdz 30Ls par kasti (2000gb). Granātu un dūmu sveču izmantošana nav ierobežota un katra no komandām var ierasties ar savu šāda veida ekipējumu. Sacensību organizatori arī nodrošinās dūmu sveču un granātu iegādi sacensību vietā.

Balvas:
Balvu fonds tiek precizēts. Katra turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām un sponsoru balvām. Amatieru divīzijā tiks apbalvotas pirmās četras komandas. Iesācēju divīzijā tika apbalvotas pirmo trīs vietu ieguvēju komandas. Gada uzvarētāji tiek apbalvoti ar kausiem, diplomiem un sponsoru balvām.

Latvijas taktiskās peintbola līgas organizatoru komiteja.

 

Lai pieteiktos, spiediet te:  pieteikums_LV

Latvijas Taktiskās peintbola līgas reitings 2012

Paskaties kā nokļūt līdz mums: Karte Ar sabiedrisko transportu: Karte