Izrunāsim LSPT atlases kārtas dienas kārtību un spēļu grafiku, pēc kura arī vadīsimies. Atlases kārta notiek Saulkrastos, PK „Bušas”, kur skolu komandas var nokļūt ar auto (Rīga-Saulkrasti A1 – P6 krustojumā, 30 min.) vai Rīga –Saulkrasti starppilsētu autobusi (biļete no 1.40-1.60), ceļā aizņemot aptuveni 50 min. un var nokļūt arī ar vilcienu, kas ir otrs ērtākais veids Rīga -Saulkrasti, pietura „Pabaži”(attiecas arī uz starppilsētu autobusiem Vilciens Rīga-Saulkrasti, pl: 8.12., 09.04., pietur Pabažos, taču vilciena sarakstā var būt izmaiņas!!!). Skolu reģistrācija, instruktāža 9.40- 10.20, 10.40 LSPT sākums. Karte, ka dodamies no vilciena vai autobusa.
Atgādinām, ka  sekosim līdzi laika apstākļiem un par iespējamām izmaiņām ziņosim laicīgi, tāpēc patstāvīgi sekot jaunākajai informācijai mūsu mājas lapā www.busas.lv ,jo tiešām nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ, LSPT turnīru mēs varētu pārcelt par vienu nedēļu vēlāk !!!

Skolas kas oficiāli jau pieteikušās: 1. Rīgas 1. Ģimnāzija (WTF), 2. Rīgas tirdzniecības tehnikums (Morfijs), 3. Rīgas 40., vdsk. (Ganjawars stalkeri), 4. Rīgas kultūras vdsk. (Tava nāve), 5. RBV (RBV), 6. VVBIVS (DEAF POWER), 7. Siguldas vdsk (Jar Jar), 8. Ezersalas spec. vdsk (Spečuki), 9. Liepājas VDSK (2. kom)  un Baložu Skola (2. Kom ),10.  Rīgas 94. vdsk (Latvijas patrioti), 11. Smiltenes ģimnāzija (2 kom. ), 12. Natāliju draudziņa ģimnāzija (zivs), 13. Rīgas amatniecības vdsk (čiuļi Pipši)

Šobrīd 15 skolas ! 😛

“Coca Cola” LSPT atbalstīts ar savu produkciju 😉 Skolēni saturās …

Balvas būs arī no Multikino 😉

Dienas spēļu grafiks:

Gan atlasē, gan finālā spēļu scenārijs vienāds, tikai atšķirās punktu sistēmas:
1. Līdz 7 komandām (ieskaitot) – 1 apakšgrupa+ fināls ; /42 spēles/ (4,2 h tīrais spēļu laiks.)
2. No 8. – 12. – 2 apakšgrupas; 2 kom. Finālā / 26 – 60 spēles / (2,1-5,1 h, tīrais spēļu laiks.)
3. No 13 – 17 – 3 apakšgrupas + 2 kom. Finālā; / 46 – 80 / (3,5 – 6,5 h, tīrais spēļu laiks. )

Par katru spēles/etapa uzvaru tiek piešķirsti 5+5 p. (Finālā – par katru uzvaru 10+10 punkti.) Komandā ir 5 pamata spēlētāji, drīkst būt arī rezerves spēlētājs.

Atlases kārtā mēs fiksējam gūtos rezultātus, komandas kapteiņi parakstās un oficiālā atlases kārta beigusies. Pēc turnīra visiem būs iespēja uzkavēties mūsu atpūtu nojumēs, uzcept desiņas vai kādu vistas spārniņu, būs ļoti feina mūzika un jautra gaisotne. Kā redzam, ka spēļu sadalījums, kā arī apakšgrupu skaits ir atkarīgs no komandu skaita. Oficiālu pusdienas pārtraukuma nebūs, taču iestiprināties paspēsim starplaikos, kad komandām tiks izveidots grafiks un laikus jau būs zināms par katru spēles laiku, tamdēļ ņemam līdzi desiņas vai cepamgaļu. Turnīra laiks arī atkarīgs no komandu skaita, taču provizoriski plānojam līdz 7 stundām pilnas spriedzes.

Atgādinām, ka turnīrā skolēni spēlē tikai manualā režīmā, bez jebkāda veida mārkera uzlabojumiem, Visi spēlētāji spēlēs ar vienlīdzīgu ekipējumu. Turnīrā drīkst piedalīties no 5. klases līdz vidusskolas vai tehniskās izglītības neiegūšanas brīdim. Jābūt kādas Latvijas skolas skolniekam.
Par finālu un sponsoriem!

Organizējot LSPT, kopā ar Latvijas peintbola klubu, vēlējāmies, lai skolēniem rastos pilnīgs priekšstats par peintbolu un turnīra gaitā sniedzam iespēju piedalīties ne tikai kvalitatīvā meža trasē, bet arī citos peintbola laukumos. Izspēlējot abos, pilnīgi dažādos laukumos, skolēns, maksimāli īsā laikā gūst plašu redzējumu brīvās un sporta peintbola disciplīnās.
Finālā noteikumi būs principa identiski, tikai atšķirsies punktu sistēma (no 5+5 uz 10+10). Šāda punktu sistēma komandām, kas neguva tik labu pozīciju atlasē, visas iespējas atspēlēties finālā, jo punktu sistēma ir 2. reizes lielāka. Šeit jau ir tas „sāls”, ka spēlētāji, kas labāk jūtas vienā laukumā, nespēlē tik labi cita stila laukumā un otrādi!
Liels paldies jāsaka mūsu informatīvajiem un tiešajiem sponsoriem, kas atrada laiku un finanses, lai atbalstītu LSPT.
Mūsu informatīvie atbalstītāji ir:

www.hc.lv
www.diena.lv
www.rsd.rsdc.lv
www.spoki.lv
www.saulkrastos.lv
www.saulkrasti.lv/lv
www.dzirkstele.lv www.rsd.lv

www.chill.lv

www.nuucha.lv

www.dzirsktele.lv

Mūsu finansiālie, jeb balvu sponsori:

•„Latvijas peintbola klubs” – Peintbola aksesuāri un vērtīgas lietas;
• Kā arī Coca-Cola HBC Latvia produkcija, kas tika pasniegta arī pagājušo gadu! Šī mēneša laikā tiek precizēti vēl papildus turnīra sponsori, kas pārsteigs atraktīvākās komandas. 😉

Tāpat pateicība jāizsaka pasākuma atbalstītajiem organizatoriskos jautājumos un citiem pasākuma sponsoriem, kas tiks precizēti līdz pasākuma sākumam.

Un visbeidzot dalības maksas turnīrā

Turpinot LSPT gaitas jau otru gadu, mēs cenšamies organizēt šo turnīru pēc iespējas pieejamāku, lai piedalīties varētu visi, kas vēlas. 2009., 2010. gadā mēs cerējām, ka skolēnu peintbola turnīru 2010.g. mēs spēsim piesaistīt lielākus sponsorus, taču dižķibeles laikā esam pateicīgi arī par balvām.

Dalības maksa atlases kā arī fināla kārtā ir 25 Ls no komandas. Papildus bumbiņas 100 gb. – 1.45 Ls

Dalības maksā ietilpst:

1. Dalība turnīrā;

2. Pasākuma organizēšana – reklāma, tiesneši, aparatūra, administrēšana;

3. Peintbola ekipējums – Kamuflāžas kombinezons, maska, cimdi, peintbola markeris, 100 peintbola bumbiņas katram;

4. Atkārtota gaisa, CO2 uzpilde;

5. Profesionāļu tiesnešu konsultācija un ekipējuma instruktāža;

6. Iespēja pārmīt kādu vārdu ar ģenerāli „Alfredo”;

7. Iespēja redzēt spēļu dūmu efektus;

8. Pēc spēles, mūsu atpūtu vietās iespējams atpūsties cepot desiņas vai citu cepam gaļu.
Skolas ir daudz un komandas spēlēs katra ar katru, līdz ar ko būs nepieciešamas papildus bumbiņas. Bumbiņu cenas arī tiek piedāvātas ar zemām cenām – 100 bumbiņas- 1.45 Ls. Katra komanda pēc saviem ieskatiem un stratēģiskiem mērķiem iegādāsies peintbola bumbiņas. Fināla kārtā bumbiņu cena paliek nemainīga.

Pieteikšanās turnīram:

Lai pieteiktos LSPT nepieciešams iesniegt pieteikuma veidlapu, ko varat iegūt  www.busas.lv, citypaintball.lv, paintball.lv mājas lapās. Vai arī sūtat uz e-pastu info@busas.lv visu nepieciešamo informāciju:

1. Skolas nosaukums,

2. Spēlētāju vārdi, uzvārdi un personas dati,

3. Komandas izvēlēts kapteinis un viņa kontakttelefons.

Reģistrācija tiek apstiprināta, kad tiek saņemts e-pasts un uz kontu atsūtīta 1 spēlētāja reģistrācijas maksu – 5 Ls apmērā. Šī summa apstiprina reģistrēšanos un komandas nopietnu attieksmi pret turnīru. Turnīra dienā, komandas spēlētājs, kas jau iemaksājis šo drošības naudu, par spēles reģistrāciju vairs nemaksā!

Reģistrācijas veidlapu, naudu var sūtīt uz zemāk norādīto e-pastu/kontu vai arī ienest LPK veikalā uz Kr. Valdemāra ielas 40.

IK”Bušas”
Reg.Num. – 40001240757

LV60UNLA0050013079639 – drošības naudas konts

info@busas.lv – reģistrēšanās e-pasts.

Komandu pieteikuma veidlapa

LSPT noteikumi