Tuvojas pavasaris un Latvijas Skolēnu peintbola čempionāts 2020 (LSPČ). Jau gadskārtējais Latvijas Čempis, kas tiek organizēts vienu reizi gadā un pulcē komandas no visas Latvijas. Šajās sacensībās skolniekiem un jauniešiem ir iespēja piedalīties, lai salīdzinātu savas prasmes un noteikt labāko komandu. Kā jau turnīros un čempionātos, spēles gaitu kontrolēs profesionāli laukuma tiesneši un punktus apkopos laukuma galvenais tiesnesis. Čempionāta noteikumi balstās uz “Millenlium” bāzes noteikumiem, kas pielāgoti tieši skolēnu čempionāta formātam. Čempionāts dalās atlases kārtās un fināla posmā. Pirmā atlases kārta notiks Saulkrastu peintbola parkā “Bušas”, 11. aprīlī. Ja komanda iekļūst finālā, tad komandām ir iespēja piedalīties arī fināla posmā, kas notiks Liepājā. Bet katras atlases kārtas fināla komandas tiks apbalvota ar medaļām un nelielām balvām no organizatoru puses. Tā ir lieliska iespēja pavadīt aizraujoši vienu no sestdienām, jo īsts peintbols patīk visiem. Ja Tev vēl nav komanda, tad sāc to komplektēt, jo līdz turnīram nav palicis daudz. Izveidojot komandu, Tu noteikti vari griezties pie skolu vadības, lai skola apmaksā dalību čempionātā.

Seko mūsu lapai facebook un saņem jaunumus savā ziņu sarakstā:

www.facebook.com/peintbols

Komandu dalība turnīrā ir jāpiesaka priekšlaicīgi, norādot komandas nosaukumu, spēlētāju vārdus. Pieteikuma anketas iespējams nosūtīt uz mūsu e-pasta adresi: info@busas.lv. Pieteikumu var sūtīt brīvā veidā, pēc tam aizpildot reģistrāciju sistēmā. Mēs Jums palīdzēsim piereģistrēt savu komandu; Info tel: 26785909

Dalība turnīrā ir maksas – 100 euro no komandas (komandā 5 spēlētāji). Cenā ir iekļautas visas peintbola lodītes. Papildus izdevumi var rasties tikai par pirotehnikas lietošanu, kas ir katras komandas brīva izvēle.

Peintbola parks „Bušas” administrācija.

www.busas.lvinfo@busas.lv, 26785909

Latvijas Skolēnu peintbola čempionāta NOLIKUMS

Latvijas Skolēnu peintbola čempionāts