Laukums 2013Šī gada peintbola sezona ir aktīvi jau ir sākusies līdz ar ko Latvijas Čempionāts arī vairs nav aiz kalniem un Latvijas spēcīgākās komandas jau sāk gatavoties čempim. Turnīra pamata koncepcija nav mainījusies no iepriekšējiem gadiem un tie, kas jau ir piedalījušies citus gadus zina ko sagaidīt turnīrā 😉 Tātad norisināsies trīs posmi: Saulkrast0s – peintbola parkā “Bušas”, Liepājas peintbola parkā un Madlienas peintbola parkā. Pēc katra posma komandas gūst rezultātus un pirmās trīs komandas tiek apbalvotas, kā arī kopvērtējums pēc visiem posmiem.

1 posms — 14.jūnis, Saulkrasti, Peintbola klubs “Bušas”

2 posms — 13.jūlijs, Liepāja, ”Liepājas peintbola klubs”

3 posms – 16.augusts, Ogres novads, Madlienas pag., Peintbola klubs “Krasti”

Dalībnieki, kas ir dzirdējuši par šo Latvijas čempionātu un vēl nav izmēģinājuši savus spēkus Latvijas čempī, tad droši organizējam komandu, piecu cilvēku sastāvā. Turnīrā ir divas divīzijas, kas dod iespēju spēlēt arī iesācējiem, start līdzīgas pieredzes spēlētājiem. Jums noteikti nav jābaidās piedalīties turnīrā, tieši otrādāk – piedalāmies un cenšamies gūt labus rezultātus 🙂 Protams, ja jūtam lielāku spēku pieplūdumu, tad varam piedalīties amatieru līmenī, kur cīņa noteikti būs stipri spraigāka !! 🙂

Info RUS

Komandu klasifikācija (Divīzijas):

Komandas tiks dalītas divās divīzijās – Iesācēji un Amatieri.

Iesācēju divīzijā ir atļauti mehāniskie un maksimāli 2 elektroniskie markeri. Iesācēju divīzijā ar elektroniskajiem markeriem atļauts spēlēt spēlētājiem, kuri līdz šim nav spēlējuši citos peintbola turnīros, sacensībās vai līgās. Katrai no divīzijām ir savs kopvērtējums, reitings un apbalvošana. Spēles komadām tiks organizētas savas divīzijas ietvaros, bet atkarībā no komandu skaita turnīrā var būt atsevišķas savstarpējās spēles starp iesācēju un amatieru divīzijām.

Reitingi:

Pēc spēļu rezultātiem tiks izveidots komandu reitings Iesācēju un Amatieru divīzijās. LTPL uzvarētāji tiks noskaidroti pēc visu 3 posmu rezultātiem, kuri uzrādīti LTPL turnīru sērijā.

Spēļu formāts:
Spēļu scenārijs un norise tiks paziņota pirms katra no posmiem, ņemot vērākatra laukuma specifiku.Minimums 8 atlases spēles katrai no komandām. 4 labākās komandas spēlē pusfinālus un finālu. Ja vienas divīzijas ietvaros ir pieteiktas 12 komandas un vairāk, tad tiek organizēti spēļu ceturtdaļfināli.

Tiesneši:
Turnīru sēriju apkalpos speciāla tiesnešu brigāde. Galvenais sacensību tiesnesis ar Euroref peintbola tiesneša sertifikātu. Laukumā minimums 4 laukuma tiesneši un galvenais tiesnesis.

Noteikumi:

Noteikumi tiek balstīti uz starptautiskās turnīru sērijas “Millennium 2014” noteikumiem, pielāgotiem taktiskajam peintbolam.

Šaušanas režīms:
Abās divīzijās pusautomātiskais (semi-auto) šaušanas režīms bez ierobežojuma.

Dalības maksa:

60 EUR par dalību turnīrā amatieru divīzijā.

40 EUR par dalību turnīrā iesācēju divīzijā.

Dalības maksā iekļauta uzpilde ar saspiesto gaisu līdz 4500psi. Dalības maksu var nomaksāt pie jebkura no sacensību organizatoriem, vai Rīgā, peintbola ekipējuma veikalā ”Peintbols Tev” Mazā Nometņu ielā 1. Dalības maksai jābūt nomaksātai divas dienas pirms kārtējā posma sākuma. Dalības maksa komandām nepiedalīšanās gadījumā netiek atgriezta.

Speciāls piedāvājums:
Komandām bez sava ekipējuma. Ekipējuma īre sacensību dienā BEZ MAKSAS;

Komandu pieteikšana:

Komanda tiek uzskatīta par pieteiktu turnīram, kad tā sacensību organizatoram ir nosūtījusi pieteikuma formu ar komandas dalībnieku sarakstu un nomaksājusi dalības maksu. Pieteikuma formas varēs atrast LTPL oficiālajā mājas lapā – www.ltpl.lv vai organizatoru mājas lapā pie sacensību nolikuma. Komandu reģistrācija sacensību posmam tiek pārtraukta divas dienas (līdz ceturtdienai) pirms turnīra sākuma. Pēc šī datuma komandu reģistrēt turnīram vairs nebūs iespējams. Sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandas sastāvs kapteiņu sanāksmē.

Peintbola bumbas.

Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes, par speciālām cenām. Bumbu cenu diapazons no 30 EUR līdz 45 EUR par kasti (2000gb). Granātu un dūmu sveču izmantošana nav ierobežota un katra no komandām var ierasties ar savu šāda veida ekipējumu. Sacensību organizatori arī nodrošinās dūmu sveču un granātu iegādi sacensību vietā.

Balvas:
Turnīru sērijas ģenerāsponsors ir kompānija PB Parks. Katra turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām un sponsoru balvām. Amatieru divīzijā tiks apbalvotas pirmās četras komandas. Iesācēju divīzijā tika apbalvotas pirmo trīs vietu iguvēju komandas. Gada uzvarētāji tiek apbalvoti ar kausiem, diplomiem un sponsoru balvām.

Peintbola laukums Busas (76) Peintbola laukums Busas (71) Peintbola laukums Busas (52) busas-043.jpg busas-035-Copy.jpg

Latvijas taktiskās peintbola līgas organizatoru komiteja.