Kā jau iepriekš minējā, tad ir pēdējais laiks jau sākt domāt par komandu un reģistrēšanos Latvijas Skolēnu peintbola čempionātam, kura 1. posms notiek Saulkrastu peintbola parkā “Bušas” ( 9. aprīlī). Čempionāta mērķis ir noskaidrot labāko skolu vai jauniešu peintbola komandu un piedāvāt iespēju reizi gadā piedalīties profesionāli organizētā turnīrā. Turnīra noteikumi un organizācija ir pielāgota starptautiskiem peintbola noteikumiem, kas tiek pielietoti visā pasaulē. Potenciālajām komandām noteikti nevajadzētu baidīties par milzīgu spēku nevienmērību dalībnieku vidū, jo visbiežāk spēlētāji, kas piedalās čempionātā nav ar lielu pieredzi, bet piedalās, lai labi pavadītu laiku un izjustu cīņas garšu šajā tik interesantajā peintbola spēlē. Protams azarts un cīņa ir tas, kas pievilina ikkatru dalībnieku un tieši tāpēc šis čempionāts ir īpašs, kas tiek rīkots jau 7. gadu pēc kārtas. 

Šogad pieteikšanās un reģistrācija turnīrā ir mazliet pilnveidotāka, kas nozīmē, ka mēs reģistrēsimies iekš sistēmas: www.pbresultsonline.com Komanda, kas plāno piedalīties šajā čempionātā, aizpildīs pieteikuma formu un savu komandas sastāvu šajā sistēmā, kur pēc turnīra katram tiks veidota gan punktu, gan koeficientu sistēma, lai sakārtotu un attīstītu peintbola spēlētāju vidi.

Reģistrācijas pamācība un skaidrojums latviešu valodā: registration description LV

Turnīra nolikums: LSkPC – 2016 nolikums

Visa informācija, tai skaitā, ierašanās un svarīgie čempionāta rekvizīti atrodami turnīra nolikumā. Bet Ja Jums ir kādi jautājumi, neskaidrība vai vienkārši vēlaties uzzināt ko vairāk par šo skolēnu čempi, tad droši zvaniet mums un mēs Jums visu izstāstīsim 🙂 26785909 – Andris

Varat arī rakstīt uz mūsu e-pasta adresi: info@busas.lv

 

Gaidām komandu pieteikumus un