Tuvākā rudens kopēja peintbola spēle – 3. oktobrī pl: 11.30 (Pieteikšanās priekšlaicīga)

Līdz ar rudens sezonas iestāšanos, peintbola klubs “Bušas” sāk turpināt ikgadēju tradīciju – kopējās peintbola spēles. Kopējās spēles sākam organizēt oktobra pirmajā nedēļās nogalē – svētdienā.

Lai sekmīgi izprastu peintbola spēli, tā uzdevumus, misijas un sekmīgi iejusties komandas gaisotnē. Kādēļ šis faktors ir tik svarīgs? Tāpēc, ka katra sporta, brīvā laika nodarbe ir interesanta, ja to iepazīst pilnībā un to var panākt, kad spēlē piedalās pēc iespējas vairāk cilvēku un komandu. Kad peintbola laukumā atrodas vairāk potenciālo objektu, jūsu komandas plāni un izveidotās stratēģijas momenti, bieži vien var mainīties un Jums jāpielāgojas ikkatram momentam, kas rada šo patīkamo adrenalīna un uzvaras sajūtu

Tie, kas ir piedalījušies kopējās peintbola spēlēs zina, kuras sajūtas tiek aprakstītas, jo vēlme tās izbaudīt atkal un atkal, nepazūd. Mūsu peintbola laukumā ir pieejams liels peintbola laukums, kas piedāvā interesantus misijas uzdevumus, kurus komandām nepieciešams pildīt. Pēc vieglākām un grūtākām misijām, pēdējās peintbola partijas parasti tiek pavadītas brīvākā uzdevumu gaisotnē, lai tie kas nepaguva pašaudīties, varētu to izdarīt nobeigumā.

Ja Tev ir vēlme pievienoties kopēja peintbola spēlē, tad piesaki savu dalību laicīgi. Dienas spēle norisinās sākot no 8 spēlētajiem.

Dalība kopējā peintbola spēle:

  • Ekipējuma īre- 6 Ls (ja esam vairāk par 15 cilv., – 5 Ls);
  • Papildus bumbiņas – 2000 gb. – 40 Ls, Divas kastes – 70 Ls;
  • Gaisa uzpilde visai dienai – 2 Ls;
  • Laukuma īre, ja ir savs ekipējums – Bez maksas.

Sabiedrisko transportu saraksti: