Ar vārdu Grandiozi jāsaprot burtiski, jo solītie sliktie laika apstākļi nepiepildījās -māte daba mums dāvāja lielisku laiku, kā iespaidā LSPT komandas, kas ieradās pilnos sastāvos, spēja maksimāli koncentrēties spēles uzdevumiem un sīvajai spēles konkurencei. Pozitīvas izjūtas palīdzēja uzturēt arī mūsu turnīra sponsori CoCa Cola un Zaķumuižas ūdens produkcija.
Kopā tika izspēlētas 36 saspringtas spēles un gūti vairāk vai mazāk rezultatīvi punkti. Kā jau lielākajai daļai 21.gs. nepatīk daudz lasīt, tad turnīra gaitu aicinu apskatīt mūsu bilžu galerijā.
Ja ir vēlme bildes var nolādēt:
Bildēm ir četras daļas, šī ir pirmā daļa – https://busas.lv/faili/LSPT-2010.rar
Tehnisku iemeslu uz doto brīdi bildes ielikt nevaram, taču centīsimies tās ievietot pēc iespējas ātrāk. 🙂

Atlases kārtas rezultāti:
1. – “420” – 72.p.
2. – “Jar Jar” – 68.p.
3. – “I Love your Bieber” – 49.p.
4. – “Midžeti” – 38.p.
5. – “Pingvīni” – 33.p.
6. – “RBV” – 32.p.
7.un 8. – “Morfijs” VS “Dārzenis” – 31.p.
9. – “21. VDSK” – 27.p.
Finālā tiek pilnīgi visas komandas, kur ir iespēja cīnīties par pirmajām vietām. Šajā kārtā par spēli varēja gūt 10 punktus, taču finālā – 20 punktus. Tas nozīmē, ja komanda, kas atrodas pēdējā vietā var tikt pirmajā! Tas stimulē ne tikai spēcīgākās komandas, bet arī tās, kas vēlējās gūt labākus rezultātus 🙂 Augstāk redzamie punkti summēsies ar fināla kārtas punktiem.
Tāpēc gatavojamies 1. Maijā uz fināla kārtu, kas notiks Citypaintball.lv lakumā. Ieejam šajā mājas lapā, apskatam informāciju un ja ir kādi jautājumi, droši jautājam vai zvanam man – 26785909.

Raksts par rezultātiem HC.lv