2011. Latvijas skolēnu peintbola turnīrs (L S P T).

Piektdiena ir klāt un priekšā mūs sagaida divas brīvdienas, kas krasi neatšķirsies no citām, bet to ir iespējams mainīt! J Gatavojies Latvijas skolēnu peintbola turnīram, jo tieši Tavai komandai būs iespēja otrajā aprīļa nedēļas nogalē, kopā ar saviem klases biedriem pavadīt šo dienu vieglā satraukuma sajūtā. Celšanās no rīta, došanās uz Saulkrastiem elektriskajā vilcienā vai autobusā uz peintbola parku, kur vieglā satraukumā tiek veikta laukuma apskate, kopā ar citām Latvijas skolām, kas pirms turnīra intrigu padara vēl satraucošāku. Tas viss ir iegūstams Latvijas mēroga peintbola turnīrā, ko trešo gadu pēc kārtas organizē peintbola parks „Bušas”.

Laiks skrien vēja spārniem, jo redzam kā skolēni, kas pagājušo gadu startēja Latvijas skolēnu peintbola turnīrā, šogad jau cītīgi apgūst zināšanas kādā no Latvijas augstskolām. Taču neskatoties uz laika ritējumu „LSPT” turpina savu ikgadējo skolēnu turnīru, kas kā ierasts notiek aprīļa otrajā nedēļas, lai skolas godu varētu pārstāvēt jaunas skolu izveidotas komandas un skola spētu pierādīt, ka spēj pārstāvēt ne tikai ikgadējos tradicionālos sporta veidos. Šis sporta veids Latvijā piesaista ar katru gadu vairāk un vairāk interesentus, it sevišķi skolēnu un studentu vidū. Vēlamies piebilst, ka ņemot vērā bargo ziemu un biezo sniega kārtu, Latvijas skolēnu peintbola turnīrs varētu tikt pārcelts vienu nedēļu vēlāk, bet tas notiks gadījumā, ja sniegs būs traucēklis spēles gaitai, jo turnīrs notiek speciālā peintbola parkā.

Skolas, kas piedalījās pagājušo gadu pilnībā izbaudīja turnīra spriedzi un disciplīnas vienkāršo sarežģītības burvību, jo strauji mina uz papēžiem vasaras brīvlaiks un aktīvā atpūta pie dabas, kopā ar saviem klases biedriem bija patīkama un pārsteigumiem bagāta.

2010. Latvijas skolēnu peintbola turnīra dalībnieki:

Atlases kārtas rezultāti:
1. – “420″ – 72.p. (Rīgas 66. spec. vsk.)
2. – “Jar Jar” – 68.p. (Siguldas vdsk.)
3. – “I Love your Bieber” – 49.p. (Rīgas valsts 1. Ģimnāzija)
4. – “Midžeti” – 38.p. (Saulkrastu vdsk.)
5. – “Pingvīni” – 33.p. (Rīgas 49. vdsk.)
6. – “RBV” – 32.p. (Rīgas būvniecības vdsk.)
7. un 8. – “Morfijs” VS “Dārzenis” – 31.p. (Rīgas valsts 1. Ģimnāzija)
9. – “21. VDSK” – 27.p. (21. vdsk.)

Šīs ir skolas, kas pierādīja, ka var sacensties ne tikai ikgadējos skolas turnīros un sacensībās, bet arī pamēģināt ko ekstrēmāku. Peintbola turnīrā katram dalībniekam jāspēj ātri un operatīvi sadarboties ar saviem komandas biedriem un reaģēt uz katru spēles momentu. Turnīrā komandas radīja taktiku, lai pēc iespējas viltīgāk pieveiktu komandas, jo katra spēle izcēlās ar savdabīgiem momentiem, ko bija interesanti vērot ne tikai spēles tiesnešiem, bet arī skatītājiem, kas ieradās līdzi spēlētājiem. Pagājušo gadu atlases kārtā un fināla kārtā uzvaru izcīnīja Rīgas 66. Spec. vidusskola, kur uzvaras augļus plūca komanda dēļ tā, ka visa turnīra garumā spēja saglabāt komandas garu un kontrolēt spēles spraigākos momentus. Interesanta sakritība, taču 2009. Gadā uzvarēja Rīgas 60. vidusskola, kas parāda, ka skaitlim 6 ir veiksmes piegarša, varbūt iemesls padomāt par līdzīgu komandas nosaukumu. Taču finālā šai skolai neveicās tik raiti, jo pēc kopvērtējuma līdz pirmajai vietai atlika diezgan daudz.

Pirmo vietu Latvijas skolēnu peintbola Turnīrā ieguva:

 1. “Jar Jar” komanda (Siguldas 2. VDSK)
 2. “I Love you pieber” (Rīgas 1. Ģimnāziija)
 3. “RBV” – (Rīgas būvamatniecības VDSK

 

Skolām piesakoties vajadzētu iepazīties, ņemt vērā:

 1. Drošības noteikumiem, kas tiks izvietoti organizatoru mājas lapās
 2. No katras skolas izveidot vairākas komandas, lai skolai būtu augstāka varbūtība uzvarēt turnīrā.
 3. Reģistrācijas kārtību (laicīgi jāatsūta reģistrācijas anketa p.k. „Bušas” vai Kr. Valdemāra peintbola veikalā. )
 4. Šaja turnīrā drīkst piedalīties tikai Skolēni, kas pārstāv savu skolu (būs jāuzrāda apliecības )
 5. Komandas sastāva ( 5 spēlētāji), jau laikus jāizvirza komunikabls komandas kapteinis.
 6. Ja skolas komanda nav priekšzināšanas par šo sporta veidu, sazināties ar prasmīgiem instruktoriem uz e-pasta adresi info@busas.lv, www.busas.lv, sniegsim konsultācijas un turnīrā izklāstu.
 7. Nolikt ērtus apavus, ar kuriem varētu piedalīties turnīrā, jo apavus mēs neizsniedzam.
 8. Piedāvāt klases biedriem atbalstīt, ka ne ar dalību tad ar klātbūtni.
 9. Morāli noskaņoties labi pavadīt vienu no sestdienām ! J

Ja potenciālajiem dalībniekiem rodas jautājumi par šo turnīru vai tā gaitu, tad sekojiet līdzi jaunākai informācijai mūsu mājas lapās vai rakstiet. Nākamajā rakstā izklāstīsim sīkāku turnīra gaitu un uzdevuma principus, kā arī atgādināsim par drošības noteikumiem un precīzākiem dalības laikiem.

www.bušas.lv

info@bušas.lv

+371 2678 5 909 – Andris

 

Paldies un uz tikšanos LSPT