Skolēniem PEINTBOLS ar 20 % ATLAIDI lielajā peintbola parkā Bušas (Līdz 18 gadiem). Skolēnu brīvdienās (līdz 19. martam) peintbola parks Bušas piedāvā iespēju visiem skolniekiem uzspēlēt peintbolu ar saviem draugiem par lieliskām cenām.!!! DĀVANA!!!! Katrai komandai tiks piešķirtas speciālas petardes aktīvākai spēles gaitai. Ja vēlies uzspēlēt peintbolu, tad šis ir īstais brīdis pieteikties kad ir atlaides!!!

Peintbola starta komplekta cena ir atkarīga no spēlētāju skaita un papildus lodītēm, ko vēlaties izmantot. Vidējās izmaksas peintbola spēlei (kopā ar visām papildus peintbola lodītēm) ir 15-25 euro (vidējās izmaksas), kas ir atkarīgs no katra spēlētāja individuāli. Šobrīd Jums šīs izmaksas samazināsies par 20 % 🙂 Vai nav lieliski? Tikai akcija ir spēkā vienu nedēļu! Lai aktivizētu akciju Jums ir jānosauc ” Skolēnu akcija ” un Jums tiks piešķirti 20 % atlaide np kopējām izmaksām.
…… Atgādinām, ka tuvojas arī Latvijas Skolēnu peintbola čempionāts 2017, kad skolēniem ir iespēja reizi gadā pārbaudīt savas iemaņas pret citām komandām. Šī būtu lieliska iespēja iesildīties un iepazīt peintbola laukumus pirms īstajiem mačiem 🙂……

Peintbola starta komplektā ietilpst:
* Jaunā tipa peintbola mārkeris;
* 100 Peintbola lodītes;
* Pielāgots peintbola kostīms:
* Cimdi;
* Peintbola maska ar nesvīstošiem stikliem;
* Plašs peintbola laukuma piedāvājums;
* Instruktoru pakalpojumi;
* Plaša infrastruktūra – nojumes, apkārtējā teritorija, atpūtu zonas;
* Auto stāvvieta;
* Grills / iesmi, restes;
* Ugunskura vieta.

Peintbola spēļu rezervācija ir ar iepriekšēju pieteikšanos Telefoniski – 26785909 vai sūtot uz e-pastu – info@busas.lv

Lai vienmēr redzētu jaunumus, seko mūsu Facebook lapai /peintbols

Gaidīsim Jūs ciemos

I Saulkrasti #peintbols #skolenuekskursijas #ekskursijas #brīvlaiks #paintball #turnīri #atpūta #busas