Klāt ir rudens, kas mijās ar ziemas mēnešiem, tomēr ziemai raksturīgais novembris, kas parasti izceļās ar vēsu laiku, šogad izrāda neraksturīgu siltumu, kas priecē aktīvās atpūtas piekritējus. Sākoties vēsākam laikam, paceļās diskusija par āra laukumu un iekštelpām, ieguvumi un zaudējumi. Palīdzot atbildēt uz jautājumiem, ko tad labāk izvēlēties, peintbola parks “Bušas” veicis nelielu trūkumu un ieguvumu kopsavilkumu, lai Jums būtu vieglāk izvērtēt iekštelpu un atvērtā peintbola laukuma iespējas:

Kā redzam tabulā, ir gan priekšrocības, gan trūkumi. Taču apkopojot un iesakot aktīvas atpūtas cienītājiem, ko tad labāk izvēlēties, tad noteikti Jums vajadzētu izmantot laika apstākļus, ko šobrīd mums dāvā māte daba un maksimāli pēc iespējas baudīt aktivitātes svaigā gaisā pie dabas. Protams mūs var uztraukt lietus iespējamība vai vēsāka diena, taču aktīva atpūta un vēsāka gaisa temperatūra ir tieši tas, kas mums nepieciešams, it sevišķi peintbolā, kur skriešanai ir lielākais uzsvars. Ņemot par piemēru 2010.g. ziemu, kad sniega kārta sasniedza līmeni, kur pārvietošanās iespējama tikai ar slēpēm un ragavām, tad iekštelpu izvēle ir tikai un vienīgi pareiza izvēle. 🙂 Peintbola aktivitātēm vēlamā sniega kārta ir 15-20 cm. Tas nozīmē, tikmēr mums laika apstākļi netraucē skriet, lekt un priecāties āra laukumā, mēs aktīvi atpūšamies āra laukumā. Mūsu vasaras laukums atrodas Saulkrastos, ērti sasniedzamā vietā, 20 minūšu braucienā no Juglas.

Taču ja tomēr kādam ir vēlme uzspēlēt iekštelpās, tad varam piedāvāt iespēju spēlēt mūsu iekštelpu laukumā “Pazeme”. Pazemes atrašanos vietu varat aplūkot mūsu mājas lapā: www.paintballriga.lv Laukums ir ap 3000 m2 liels, ar lielām arkām, ailēm un dziļiem bailīgiem tuneļiem. Šīs telpas ir “Veldzes” rūpnieciskās telpas. Vienu no bildēm varat aplūkot zemāk. Pārējās bildes varat aplūkot šeit:

Gaidīsim aktīvās atpūtas cienītājus mūsu peintbola parka centrā gan Saulkrastos, tā par arī Rīgā. Sīkāka informācija, kā arī spēļu rezervēšana uz Nr: +3712678 5 909 vai info@busas.lv / www.busas.lv / www.paintballriga.lv /

Peintbola parka Bušas administrācija.