Hei, hei. Nespēsim pat aptvert un pavasaris jau būs klāt! Uz brīdi aizmirstās un trūkstošas emocijas, ko atkal varēsim no jauna uzņemt. Tieši tādēļ peintbola parks “Bušas” lēnām gatavojas pavasara pumpuriem, kad ikvienam tuva aktīvā atpūta pie dabas, kopā ar saviem darba vai skolas biedriem, kolēģiem.

Šogad mēs Jūs pārsteigsim ar jaunumiem mūsu laukumā, ko līdz ar sniega nokušanu mēs uzkonstruēsim, lai esošie un jaunie peintbola spēlētāji justu pilnvērtīgas spēles garšu. Laukumā tiks veidotas jaunas bāzes, savienotas viena ar otru ar koka konstrukcijas pārejām, pa kurām būs iespējams vis ātrāk tikt pretinieka bāzē.

Kā vēlvienu jaunumu noteikti vajadzētu minēt jaunu stikliņu iegādi. Peintbola masku stikliņi būs pilnīgi jauni, kas Jums dos iespēju kvalitatīvi izjust spēles garšu un nebūs iespējams novelt vainu uz sliktu redzamību 😛

Tieši tāpēc uzņēmumi un darba kolektīvi, kas ziemas garos vakarus ir pavadījuši vienās telpās, noteikti jau sāciet plānot braucienu uz peintbola parku Bušas. Mūsu peintbola parks piedāvā kvalitatīvu atpūtu, jo jums būs:

  • Kvalitatīvs laukums, kurš veidots priekš Jums;
  • Zinoši instruktori, kas spēs Jūs “uzsildīt” pirms spēles ;);
  • Pasākuma plānošana arī pēc aktīvas atpūtas, jo Jūs tak braucat atpūsties !;
  • Bez nuļļu noslēpums – mēs neprasām papildus naudu par malku vai grillu;
  • Lielisku ēdienu, ko gatavojam Jūsu klātbūtnē!;
  • Jums ir iespēja baudīt ne tikai Jūras Tuvumu bet arī Saulkrastu kopējo piedāvāju, jo mēs tur esam :);

Atgādinām, ka peintbola spēles rezervēšana ir ar iepriekšēju reģistrēšanos, lai paspējam pilnība apmierināt Jūsu prasības un vēlmes. Mēs esam profesionāli pasākuma organizatori sākot no 6. gadu dzimšanas dienu svinībām jubilāram, to draugiem, beidzot ar lielu kooperatīvu pasākumu vadīšanu un plānošanu. Zvaniet un mēs vienosimies par vispiemērotāko variantu 🙂