Latvijas taktiska peintbola līga, ko aizsāka Latvijas peintbola klubs turpinās pilna sparā. “Patriotam” kopā ir 8 posmi, kur katrs posms notiek 6. Latvijā vispopulārākajos Latvijas peintbola laukumos. “Patriota” sākums bija 12.03.2009 un beigsies 15.11.2009.Šobrīd noslēgušies 3 posmi un ar posma rezultātiem var iepazīties zemāk norādītajā vietā.

Turnīri notiek katru mēnesi, kur katra komanda no katra posma krāj punktus. Rezultātā tiek summēti 5cu labāko posmu rezultāti, pēc kā nosaka uzvarētāju komandu. Katras pirmās 3 komandas tiek apbalvotas ar ģenerālsponsoru – Latvijas peintbola klubu un finālā saņem “maken lielās” balvas 🙂
Šajā patriotā nav obligāts nosacījums būt profesionāliem, protams šeit spēlē augsta ranga spēlētāji, kā “traps”, “Liepājas komanda”, “Ganja wars” un mūsu PK “Bušas” komanda, bet kā jau katrā sporta veidā ikviens var gūt pozitīvu pieredzi spēlējot ar profesionāļiem, redzēt spēļu nianses, ko neiegūsi nekur citur!
Gaidām komandu pieteikumus arī uz mūsu “patriota” posmu, kas notiks 12. septembrī – Saulkrastos, peintbola klubā “Bušas”.
Komanda spēlē 5 spēlētāji, ar saviem vai nomas ieročiem. Spēlētāji, kam mehāniskie ieroči spēlē ar mazāku koeficientu, respektīvi papildus komandai tiek dotas “dzīvības” vai papildus spēlētājs – viss ir godīgi un var uzvarēt! 🙂
Gaidīsim komandu pieteikumus!