04.04.2009 Sāksies Latvijas skolēnu peintbola turnīrs starp Visām Latvijas skolām no 6-12klasei. Katra skola izvirza komandu 6. cilvēku sastāvā, kas pārstāvēs savu skolu peintbola turnīrā. Komandu pieteikuma veidlapa tiks izsūtīta katram skolas sporta pārstāvim vai arī zemāk norādītajā vietā.
Pēc šī turnīra varēs manīt, kurās skolās ir daudzpusīgu sportistu, ne tikai basketbolisti, bet arī ekstrēmā sporta veida pratēji.
Īss apraksts par turnīru:
Turnīrs dalās 2 etapos:
1. Atlases etaps;
Atlases etaps notiks Saulkrastos/Peintbola klubā “Bušas”/ Murjāņu iela 2 / 04.04.2009(par atlases kārtu aprakstīts zemāk pieejamajā norādē). Komandas, kas nepaspēj izspēlēt turnīra dienā, turnīru turpina 5,11,12 datumos (Tās visas ir nedēļu nogales)
2. Fināla etaps;
fināls- Latvijas peintbola laukumos “citypaintball” Maskavas ielā 446C. Šie laukumi ir izveidoti pēc visiem Eiropas standartiem un ir vienīgie visā Baltijā un tieši šeit skolēniem tiks dota iespēja spēlēt, parādīt savu izveicību un prasmi.
Visa informācija par finālu www.paintball.lv www.citypaintball.lv
Katrai skolu komandai ar turnīra noteikumiem jāiepazīstas pirms turnīra, lai sekmīgi varētu startēt turnīra dienā.
Komanda, kas izrādīsies visstiprākā un aktīvākā visā turnīra gaitā, sava īpašūmā iegūs peintbola mārkerus un daudzas citas sponsoru balvas arī tiem, kas izrādīsies ne tik spēcīgi. (Peintbola marketi tiks sniegti balvās, ja pieteiksies pietiekams skolu daudzums – 18 skolu komandas) Nolikums*
PIETEIKUMA VEIDLAPA JĀIESNIEDZ LĪDZ 31.03.2009
VISĀM SKOLĀM JĀBŪT UZ REĢISTRĀCIJAS BRĪDI PL: 10.00

LSPT noteikumi 2009.g.

LSPT pieteikuma veidlapa

LSPT fināla noteikumi

LSPT atbalstītāji

LSPT atlases kārtas rezultāti